Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 25 marca

Kochają, protestują, kombinują

Love story ze studenckimi protestami w tle, przygody trójki odludków szukających wielkiej kasy, dwoje muzyków w wielkim mieście, a może wielkanocne przygody Waszego ulubionego kinowego zajączka? W ostatni piątek marca mamy dla Was kilka naprawdę interesujących premier. Zobaczcie sami:

 • MARZEC '68
  Historia o miłości z wielką polityką w tle. Dwoje studentów zakochuje się w sobie, ale peerelowska rzeczywistość staje na drodze do ich szczęścia. W rolach głównych cudowni, autentyczni Ignacy Liss i Vanessa Aleksander. Ten film wzrusza i porusza, bo daleko mu do ciężkostrawnego kina rozliczeniowego.

 • JAKOŚ TO BĘDZIE
  Było ich trzech, wszyscy mieli trzy dychy na karku, mieszkali wciąż z rodzicami i mieli wielki plan, jak wzbogacić się przy minimalnym wkładzie własnym. A że jest to komedia, to droga do sukcesu będzie wyboista i naznaczona nieoczekiwanymi wydarzeniami. Lubicie stand-up i rubaszne komedie? To premiera dla was.
 • PIOSENKI O MIŁOŚCI
  On jest nieco sfrustrowanym synem znanego aktora. Marzy o wydaniu płyty i utarciu nosa seniorowi. Ona to małomiasteczkowa piosenkarka, która w wielkiej metropolii chce doszlifować swój talent. Tych dwoje wciąż się dostraja do siebie, a ich związek czasem trąci fałszem. Ale nie sposób ich nie pokochać.
 • ZAJĄC MAX: MISJA PISANKA
  Rodzina do Kina powinna ruszyć czym prędzej, by znowu obejrzeć futrzane przygody rezolutnego Maksa i jego ekipy. Tym razem przenosimy się do Zajęczej Akademii i postaramy się pokonać siły, które nienawidzą Wielkanocy. Kicająca zabawa dla małych i dużych.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla blokersów, raperów i miłośników dobrej literatury: "Inni ludzie" to najnowsza ekranizacja prozy Doroty Masłowskiej. Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było: bohaterowie nie mówią, lecz rapują. Mają widzowi wiele do przekazania o swoim życiu, marzeniach, niepowodzeniach i kruchych namiętnościach.

Dla stróżów sprawiedliwości i wielbicieli komiksów: "Batman" to triumfalny powrót Mrocznego Rycerza na kinowe ekrany. Razem z tytułowym superbohaterem rozwiążemy zagadkę seryjnych morderstw popełnianych przez niejakiego Riddlera, a przy okazji poderwiemy pewną Kotkę. To film długi, nieco posępny, ale bardzo satysfakcjonujący.

Dla miłośników Piksara i boysbandów: "To nie wypanda", najnowsze animowane dzieło wielokrotnie nagradzanego kaliforniejskiego studia, to opowieść o dość ekstremalnym dojrzewaniu. Młoda Mei pewnego dnia odkrywa, że przypływ ekscytacji przemienia ją w... wielką czerwoną pandę. Ten film to edukacja przez rozrywkę w najwyższej jakości.

Zając Max: Misja pisanka

Zając Max: Misja pisanka

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 76 min

Więcej o filmie
Marzec 68

Marzec 68

Dramat Romans Od lat: 13 122 min

Więcej o filmie
Piosenki o miłości

Piosenki o miłości

Dramat Od lat: 15

Więcej o filmie
Jakoś to będzie

Jakoś to będzie

Komedia Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie