Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 20 maja

Same złote tytuły

Księciunio skradziony, złoto odnalezione, anime sprowadzone. W tym tygodniu przygotowaliśmy trzy premiery, które rozbawią, potrzymają w napięciu i zaserwują solidną dawkę japońszczyzny. Zapraszamy do Multikina!

  • KSIĄŻĘ
    Uroczy staruszek gra na nosie bezlitosnemu systemowi? Uwielbiamy oglądać takie filmy! Co ciekawe, ta historia zuchwałej kradzieży bezcennego portretu zdarzyła się naprawdę. W rolach głównych świetni Jim Broadbent oraz Helen Mirren. Dla zachęty dodamy, że to jedna z najlepiej ocenianych brytyjskich komedii ostatnich lat. 
  • ZŁOTO
    Kolejny tydzień, kolejna premiera filmu z Zakiem Efronem w roli głównej. Tym razem ten piękny chłopiec oraz niejako przy okazji całkiem zdolny aktor trafi na pustynię i mocno strzaska się na słońcu pilnując wielkiego skarbu. Wiele mniej lub bardziej nikczemnych osób chciałoby położyć łapska na największym samorodku złota w historii... 
  • JUJUTSU KAISEN 0: THE MOVIE
    Oto premiera, na którą czekali miłośnicy anime w całej Polsce - a przedtem na świecie! Pełnometrażowa, kinowa wersja znanego serialu, a wcześniej równie znanej mangi, rozpaliła widzów i krytyków za oceanem. Teraz pora podbić Polskę! Dla miłośników japońskiej animacji, wielbicieli dark fantasy oraz mocnego rocka jest to pozycja obowiązkowa.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla wielbicieli komiksów, horrorów i magii: "Doktor Strange w multiwersum obłędu" to kolejne spotkanie z najsłynniejszym czarnoksiężnikiem Kinowego Uniwersum Marvelu. Choć tym razem "uniwersum" to za mało, bo wraz z doktorem Stephenem Strange'em zwiedzimy inne światy w tym mariażu kina superbohaterskiego z horrorem.

Dla wojowników z północy i miłośników mocnych wrażeń: "Wiking" to skąpana we krwi historia zemsty wikińskiego księcia Amletha, który mści się za śmierć ojca. O tym filmie mówią wszyscy, więc jeśli jeszcze go nie widzieliście, to... na co czekacie?!

DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE!

Książę

Książę

Komedia Dramat Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie
Złoto

Złoto

Dramat Thriller Od lat: 15 97 min

Więcej o filmie
Jujutsu Kaisen 0: The Movie

Jujutsu Kaisen 0: The Movie

Animowany Fantasy Akcja Od lat: 13 105 min

Więcej o filmie