Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 11 marca

Pandy i ludzie

Z jednej strony animowana komedia o dojrzewaniu, z drugiej horror o grze, w której porażkę można przypłacić życie, a na dokładkę jedna z najgorszych osób na całej planecie. Dzisiejsze premiery w Multikinie zapewnią emocje każdego sortu! 

  • TO NIE WYPANDA
    Dojrzewanie potrafi być naprawdę ekstremalne, szczególnie gdy w wyniku nadmiernej ekscytacji młoda nastolatka zamienia się w... wielką czerwoną pandę. Właśnie takie coś przytrafiło się Mei, uczennicy z Toronto, grzecznej córeczce, fajnej psiapsióle i największej fance najgorętszego boysbandu sezonu. Najnowszy film Pixara to nie tylko świetna animowana komedia, ale i bardzo mądry, potrzebny film. Rodzina do kina musi iść, inaczej po prostu nie wypanda.

  • BUNKIER STRACHU
    Grupa młodych ludzi postanawia wziąć udział w grze polegającej na wcielaniu się w ocalałych z nuklearnej pożogi. Coś w rodzaju LARP-a w odrobinę niebezpiecznym wydaniu. Wkraczają więc do opuszczonego bunkra i bawią się świetnie aż do momentu, gdy ktoś (lub coś!) przestaje grać fair. Nie wszyscy opuszczą to miejsce żywi. Wielbiciele klaustrofobicznych horrorów poczują się jak w domu.
  • NAJGORSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE
    Nominacje do nagrody BAFTA oraz do Oscarów mówią same do siebie - tę niepozorną norweską czarną komedię romantyczną trzeba obejrzeć! Pewna niemalże trzydziestolatka u progu swoich urodzin postanawia diametralnie zmienić swoje życie. Efektem tego są wydarzenia czasem romantyczne, czasem wesołe, nierzadko także zabawne, choć humor tutaj ma mroczny odcień. Film dla miłośników kinowego zaskoczenia.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla stróżów sprawiedliwości i wielbicieli komiksów: "Batman" to triumfalny powrót Mrocznego Rycerza na kinowe ekrany. Razem z tytułowym superbohaterem rozwiążemy zagadkę seryjnych morderstw popełnianych przez niejakiego Riddlera, a przy okazji poderwiemy pewną Kotkę. To film długi, nieco posępny, ale bardzo satysfakcjonujący.

Dla wszystkich wielbicieli pięknych melodii i aktorskich popisów: "Sonata" to opowieść o niedosłyszącym Grzesiu, który postanawia zostać... wirtuozem pianina. Do osiągnięcia mistrzostwa potrzeba jednak odwagi i hartu ducha. Nagroda publiczności na festiwalu w Gdyni całkowicie zasłużona.

Dla tych, co cenią sobie sprawiedliwość: "Mój długto rozwinięcie historii przedstawionej w głośnym "Długu" Krauzego. Poznamy kulisy zbrodni, której sprawca został ułaskawiony. Odkryjemy, jak skończyła się ta sprawa i co działo się podczas więziennej odsiadki głównego bohatera. 

To nie wypanda

To nie wypanda

Animowany Familijny Od lat: 6 101 min

Więcej o filmie
Najgorszy człowiek na świecie

Najgorszy człowiek na świecie

Komedia romantyczna Od lat: 13 128 min

Więcej o filmie
Bunkier strachu

Bunkier strachu

Horror Od lat: 15 92 min

Więcej o filmie