Zamknij
Zabawa, zabawa
Zabawa, zabawa
Premiera
4 sty 2019
Czas trwania
89 minut
Produkcja
Polska, 2019
Reżyseria
Kinga Dębska
Obsada
Agata Kulesza
Dorota Kolak
Maria Dębska
Marcin Dorociński
Mirosław Baka
Pełny opis
7,52

Średnia ocena

Zabawa, zabawa

Komedia Dramat Od lat: 15 89 minut

Najnowsze dzieło twórców hitu „Moje córki krowy”. 40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem.

Pełny opis

Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

Tym razem reżyserka – Kinga Dębska – postanowiła zmierzyć się z problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. „Zabawa zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która – jak mało kto –  potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc „kino terapeutyzujące” – pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem. W rolach głównych w filmie wystąpiły: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Przemysław Bluszcz, Jowita Budnik, Marian Dziędziel oraz Tomasz Sapryk. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem.
 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
286

Głosów

7,52

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Zabawa, zabawa
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zabawa, zabawa

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dariusz

Dariusz

07.02.2019, 13:26:10

Bardzo dobry film, polecam. Aktorsko - znakomity, pozostałe elementy - reżyseria, dzwięk /!/ na 5+

Piotr

Piotr

31.01.2019, 13:11:45

Film prosty, nic specjalnego.ciekawy watek trzech bohaterek uzaleznionych od alkocholu, pani ordynator, pani prokurator, pracownica korporacji. Zakonczenie ni jakie, pokazane problemy z alkoholem, unikanie leczenia i koniec, watek koncowy, pij a bedziesz sam, przyjaciele cie opuszcza. Zakonczenie filmu trzeba sobie samemu do drukowac. Polecam, mozna obejrzec.

LIDIA EWA

LIDIA EWA

26.01.2019, 10:43:40

Wspaniały film, doskonała obsada, ogląda się z zapartym tchem, dawno nie było tak dobrego filmu. Polecam, to trzeba zobaczyć

Agnieszka

Agnieszka

17.01.2019, 22:10:36

Naprawdę dobre polskie kino o prawdziwych problemach społecznych. Świetna gra aktorek zarówno tych doświadczonych, jak i młodych. Jeżeli ktoś lubi obejrzeć dobry film, po którym chce mu się po prostu usiąść i zdobyć na refleksję, to polecam. Ja wychodziłam z seansu ze łzami w oczach.

Artur

Artur

13.01.2019, 19:03:50

Moim skromnym zdaniem to nie jest film z górnej półki choć porusza bardzo poważny problem zarówno kobiet jak i mężczyzn zarówno młodych jak i starszych. Film ukazuje 3 różne historie kobiet z jak różnych środowisk a łączy je wspólny problem a mianowicie uzależnienie..... Ciąg wydarzeń dość przewidywalny no i niestety szybki i nagły finał który daje widzowi możliwość własnej interpretację jak to mogło się skończyć? Myślę że taki był cel Kingi Dębskiej (reżysera) Bardzo dobra gra Kuleszy, Kolak, Dębskiej i Dorocińskiego Daję 6/10

EWA

EWA

10.01.2019, 19:34:31

Polecam. Wszystkie trzy Panie rewelacyjne. Warto obejrzeć. Samo życie...

Danuta

Danuta

09.01.2019, 20:13:41

Film świetny, Dorota Kolak rewelacyjna

Małgorzata

Małgorzata

06.01.2019, 22:18:15

Beznadzieja, szkoda czasu. Dawno nie widziałam tak nijakiego filmu.

Eric

Eric

06.01.2019, 20:29:41

Majstersztyk. Chwyta za serce.

Marta

Marta

06.01.2019, 00:22:08

Świetny film, po obejrzeniu nie mogłam się otrząsnać. Kinga Dębska jak zawsze zrobiła film otwarty.... otwarty, sprzyjający dyskusji, ale też z otwartą fabułą, gdzie widz może dopisać swoje zakończenia. Bardzo dobre kreacje aktorskie, zwłaszcza Dorota Kolak i jej bohaterka.... ech, idźcie do kina i sprawdzcie.