Zamknij
The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 2
The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 2
Premiera
10 mar 2023
Czas trwania
144 minuty
Produkcja
USA, 2021
Pełny opis

The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 2

Dramat Religijny Od lat: 13 144 minuty

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście. Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii. The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 56 języków, z 423 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android. Pierwsze dwa sezony, które do tej pory się ukazały, zbierają bardzo pozytywne recenzje w najpopularniejszych serwisach filmowych (IMDb – 9,4/10; Rotten Tomatoes – 100%; Filmweb – 9,2/10).

Pełny opis

Sezon drugi – Rozdział 2 (czas trwania: 2:23:25)

Odc. 3 Mt 4,24

Jezus cały dzień uzdrawia tłum osób, które na Niego czekają. Uczniowie zgromadzeni wokół ogniska rozmawiają, próbując się poznać. Wybucha konflikt. Jest z nimi Maryja, która nie biorąc udziału w kłótni, troszczy się o Syna po długim ciężkim dniu Jego posługi.

Odc. 4 DOSKONAŁA OKAZJA

Jezus i uczniowie podążają do Jerozolimy na Święto Namiotów. Szabat jednak nie powstrzymuje Jezusa przed uzdrowieniem paralityka. Coraz więcej osób z podejrzliwością zaczyna śledzić cuda Jezusa.

Odc. 5 DUCH

Uzdrowienie paralityka przy sadzawce przysporzy Jezusowi kłopotów. Jan Chrzciciel spotyka się z Jezusem, w międzyczasie uczniów nachodzi niebezpieczny nieznajomy, przez którego Maria Magdalena przeżywa ciężkie chwile. 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Multimedia dla The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 2