Zamknij
The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 1
The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 1
Premiera
10 mar 2023
Czas trwania
114 minuty
Produkcja
USA, 2021
Pełny opis

The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 1

Dramat Religijny Od lat: 13 114 minuty

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście. Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii. The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 56 języków, z 423 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android. Pierwsze dwa sezony, które do tej pory się ukazały, zbierają bardzo pozytywne recenzje w najpopularniejszych serwisach filmowych (IMDb – 9,4/10; Rotten Tomatoes – 100%; Filmweb – 9,2/10).

Pełny opis

Sezon drugi - Rozdział 1 (czas trwania: 1:57:24)

Odc. 1 GROM

Apostołowie niepokoją się przez coraz większy rozgłos wokół osoby Jezusa, który dokonuje kolejnych uzdrowień i publicznie naucza. Jezus upomina Jakuba Większego i Jana, którzy dostają nowy przydomek z powodu swej zapalczywości.

Odc. 2 WIDZIAŁEM CIĘ

Z obawy przed rozpoznawalnością Jezusa, uczniowie nie ufają nowoprzybyłym. Jezus spotyka kolejne osoby, które pragną za Nim pójść: Filipa i Natanaela. Pomiędzy Szymonem a Mateuszem narasta konflikt.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Multimedia dla The Chosen: Sezon drugi - Rozdział 1