Zamknij
Ostatniej Nocy w Soho
Ostatniej Nocy w Soho
Premiera
29 paź 2021
Czas trwania
117 minut
Produkcja
USA, 2021
Obsada
Anya Taylor-Joy
Thomasin McKenzie
Pełny opis
7,76

Średnia ocena

Ostatniej Nocy w Soho

Horror Od lat: 15 117 minut

UWAGA: Film Ostatniej nocy w Soho zawiera kilka sekwencji z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą oddziaływać na widzów z epilepsją fotogenną lub innymi uczuleniami na światło. Eloise (Thomasin McKenzie), przyjeżdża to Londynu i marzy o karierze projektantki mody. W tajemniczych okolicznościach spotyka olśniewającą piosenkarkę, Sandy (Anya Taylor-Joy). Ale Londyn lat 60-tych nie jest tym, czym się wydaje. Elosie zaczyna czuć, że czas się rozpada i nadchodzą niejasne konsekwencje.

Pełny opis

Produkcja zapowiada się niezwykle ciekawie. W rolach głównych zobaczymy Thomasin McKenzie, która została doceniona za rolę w "Jojo Rabbit" oraz Annę Taylor-Joy znanej głównie z serialu "Gambit Królowej".  Reżyserem filmu jest Edgar Wright ("Baby Driver").

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
55

Głosów

7,76

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Ostatniej Nocy w Soho
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ostatniej Nocy w Soho

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Agnieszka

Agnieszka

09.11.2021, 17:22:37

Ciężko film określić jako horror, jak dla mnie thriller psychologiczny i choć lubie ta kategorie mam mieszane uczucia, pierwsza połowa filmu kompletnie nie nakreśla w jakim kierunku pójdzie, dość długo się rozkręca, od drugiej połowy nadal nie byłam pewna czy chodzi o problemy psychiczne, duchy w zasadzie mętlik w głowie.. końcówka coś wyjaśnia ale żeby film powalił mnie na kolana to nie koniecznie.. ale jak ktoś lubi aktorkę z gambita i splita to może iść zobaczyć..

Jakub

Jakub

29.10.2021, 23:35:15

Film jest najgorszym co widziałem w swoim 30 letnim życiu xD serio, nawet zjadacz węży miał większy sens. Niech was nie zwiedzie laska od szachów. Gdybym miał cofnąć czas to wolałbym dać pieniądze za bilet jakiemuś żulowi na przechlanie