Zamknij
Na głęboką wodę
Na głęboką wodę
Premiera
29 cze 2018
Czas trwania
102 minuty
Produkcja
Wielka Brytania, 2018
Reżyseria
James Marsh
Obsada
Colin Firth
Rachel Weisz
David Thewlis
Pełny opis
8,5

Średnia ocena

Na głęboką wodę

Dramat Od lat: 15 102 minuty

Prawdziwa historia żeglarza-amatora w reżyserii zdobywcy Oscara, Jamesa Marsha („Teoria wszystkiego”) ze wspaniałymi rolami Colina Firtha i Rachel Weisz.

Pełny opis

Claire i Donald Crowhurst to szczęśliwe i zakochane w sobie małżeństwo z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes plajtuje Donald decyduje się na ryzykowny krok, by zapewnić byt rodzinie. Pomysłowy wynalazca, weekendowy żeglarz postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata - Sunday Times Golden Globe. Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig. Donald za wszelką cenę chce osiągnąć sukces, którym zasłuży na podziw najbliższych. Wspierany przez ukochaną żonę i kibicujące mu dzieci wyrusza w niebezpieczną podróż. Na co zdobędzie, by wygrać z żywiołem i nie zawieść tych, na którym najbardziej mu zależy?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
8

Głosów

8,5

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Na głęboką wodę
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Na głęboką wodę

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

09.07.2018, 18:37:08

Film sam w sobie nie był taki zły bo miał pewien przekaz. Gatunek dramat i reżyser w dość niezwykły sposób to przedstawił. To był dramat dla całej rodziny ale chyba największy dla głównego bohatera. Jak dla mnie najlepsze było ostatnie pół godziny filmu gdzie wszystko się wyjaśnia bo początek i cała akcja to ciągnęły się jak flaki z olejem...Czy jest godny polecenia? Trudno mi napisać że tak.....