Zamknij
Last Christmas
Last Christmas
Premiera
29 lis 2019
Czas trwania
103 minuty
Produkcja
USA, Wielka Brytania
Obsada
Emilia Clarke
Henry Golding
Emma Thompson
Pełny opis
7,45

Średnia ocena

Last Christmas

Komedia romantyczna Od lat: 12 103 minuty

Emilia Clarke, Henry Golding oraz Emma Thompson w komedii romantycznej „Last Christmas”, inspirowanej przebojem George’a Michaela.

Pełny opis

Kate (Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

W filmie usłyszymy muzykę George’a Michaela, w tym nieśmiertelny świąteczny przebój „Last Chrsitmas”. Ale na fanów artysty czekają niespodzianki – w filmie pojawią się nieopublikowane dotąd piosenki megagwiazdy popu, człowieka, który sprzedał ponad 115 milionów egzemplarzy swoich – pełnych przebojów – płyt.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
319

Głosów

7,45

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Last Christmas
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Last Christmas

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Agnieszka

Agnieszka

26.12.2019, 23:18:06

Fajny film,momentami bardzo wzruszający. Polecam :) Napewno nie dla popcornowców i spragnionych coli ani chcacych się rozerwać.

Łucja

Łucja

23.12.2019, 13:48:25

Nie wiem kto określa gatunek filmów w opisie, ale komedia to nie jest na pewno, bo nie było się z czego śmiać. Szybciej melodramat. Taki sobie film, spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Mało muzyki, jak już to ciągle ten sam temat muzyczny, śmiechu na sali kinowej tez nie usłyszałam. Film dłużył się, kilka razy nawet spojrzałam na zegarek podczas seansu, co mi się raczej nie zdarza. Gdyby nie fakt, że byłam w towarzystwie chyba wyszłabym w trakcie. Nie chcę opisywać treści, bo znając fabułę oglądanie filmu byłoby już całkiem bez sensu. W sumie najlepsza była chyba scenografia do filmu. Krótko mówiąc, film mniej niż przeciętny i raczej nie dla kogoś kto ma gorszy dzień i chce się rozerwać, albo poczuć klimat świąteczny. Drugi raz bym go nie wybrała.

Dominika

Dominika

16.12.2019, 21:58:43

Okropnie nudny.

Anna

Anna

08.12.2019, 20:48:40

Nie na miejscu były wątki polityczne w tym ckliwym melodramacie, a już obwinianie Polaków za brexit uważam za obelgę

julia

julia

22.11.2019, 20:16:55

Piękny film i strasznie smutny ❤