Zamknij
Kurier
7,41

Średnia ocena

Kurier

Sensacyjny Od lat: 12 114 minuty

Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Pełny opis

Nowy film reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:

„Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych” – Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
283

Głosów

7,41

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Kurier

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Oliwia

Oliwia

14.04.2019, 12:10:33

Bardzo słaby film. Pierwsza połowa nudna, dialogi dziwne.... Spodziewalam się czegoś lepszego.

Babe

Babe

23.03.2019, 22:38:46

Dobry film. Trzyma w napięciu. Dla młodych i starszych. Polecam.

Małgorzata

Małgorzata

17.03.2019, 18:13:10

Dobrze zrobiony film. Zwarta fabuła, opowiedziana od początku do końca na takim samym, dobrym poziomie. Główna rola zagrana koncertowo. Inne kreacje aktorskie również warte uwagi. Zresztą, co tu dużo mówić, sam reżyser gwarantuje dobrą jakość. Ciekawy film. Nie ma nawet porównania do polskiej wersji Dywizjonu 303. Historia prawdziwa, który okazał się całkowitą klapą. Polecam