Zamknij
Judy
Judy
Premiera
3 sty 2020
Czas trwania
118 minut
Produkcja
Wielka Brytaina, 2019
Reżyseria
Rupert Goold
Obsada
Renée Zellweger
Jessie Buckley
Finn Wittrock
Rufus Sewell
Pełny opis
7,46

Średnia ocena

Judy

Dramat Biograficzny Od lat: 15 118 minut

Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „OVER THE RAINBOW” przyniósł nieśmiertelność.

Pełny opis

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury.

W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?  

 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
52

Głosów

7,46

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Judy
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Judy

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Warsawnow.pl

Warsawnow.pl

07.01.2020, 21:41:21

WYBITNY! TOTALNY! FANATYCZNY! Oszałamiająco zagrana i zaśpiewana biografia. Judy Garland i Renee Zellweger to zwierzęta sceniczne. Dwie godziny to za mało. Brawa!

Zbigniew

Zbigniew

04.01.2020, 19:47:32

Cóż, w epoce gdy filmy się produkuje, a nie tworzy kawałek sztuki może idąc na coś takiego miałem za duże oczekiwania. Istotnie film opisuje końcowy etap dramatycznego życia będący jego podsumowaniem. Ogląda się raczej raportowanie tego jak dużo pracowała za młodu i z jakim reżimem musiała żyć Judy, niż prawdziwe emocje. Retrospektywa też ciągle o jednym. Zgadzam się, jest nudny. Film mógł uratować rozszerzony wątek koncertów - byłoby czego posłuchać. Niestety tego też zabrakło.

Agnieszka

Agnieszka

04.01.2020, 19:14:26

Potwierdzam, nudny, strata czasu

Gabriela

Gabriela

04.01.2020, 12:26:20

Beznadziejny, nudny film. STRATA CZASU