Zamknij
Ignacy Loyola
Ignacy Loyola
Premiera
12 sty 2018
Czas trwania
128 minut
Produkcja
Hiszpania, Filipiny, 2016
Reżyseria
Paolo Dy
Obsada
Andreas Muñoz
Javier Godino
Julio Perillán
Gonzalo Trujillo
Isabel García Lorca
Lucas Fuica
Mario de la Rosa
Jonathan D. Mellor
Pełny opis
8,34

Średnia ocena

Ignacy Loyola

Dramat Biograficzny Od lat: 15 128 minut

Doskonale opowiedziana historia dramatycznych i przełomowych momentów życia Ignacego Loyoli. Twórcy wykreowali trzymającą w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty opowieść o nadzwyczajnej przemianie wewnętrznej człowieka, idealnie oddając istotę „ignacjańskiego ducha”.

Pełny opis

Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Poetyka filmu, przesłanie, walory artystyczne, muzyka, kolor w połączeniu ze znakomitą grą aktorską głównego bohatera, trafiają prosto do duszy widza i nie pozwalają mu zbyć seansu wzruszeniem ramion.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
148

Głosów

8,34

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Ignacy Loyola
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ignacy Loyola

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Magdalena

Magdalena

02.02.2018, 23:20:11

Dlaczego nie można zobaczyc tego filmu w godzinach popoludniowych/wieczornych po pracy ,godziny na poranki chyba sa mocno nieodpowiednie...

Grazyna

Grazyna

24.01.2018, 09:48:57

Dlaczego wyświetlono tylko 3 seanse i to w godzinach przedpołudniowych? Pracuje się w tych godzinach, odbieram to jako utrudnianie bo film jest religijny

Piotr J.

Piotr J.

12.01.2018, 12:30:20

tak bardzo utrudniacie nam zobaczenie tego filmu ;)

Beata

Beata

09.01.2018, 15:22:39

Dlaczego tylko we Wrocławiu? :( A kiedy będzie można film zobaczyć w Warszawie? ------> Repertuar na dany tydzień kinowy (od piątku do czwartku) zawsze publikowany jest w poprzedzającą go środę. Zatem w tym konkretnym przypadku pełny repertuar pojawi się 10 stycznia. Film będzie wyświetlany w wybranych kinach sieci Multikino, w tym m.in. w Warszawie [Multikino].