Zamknij
Hellboy
Hellboy
Premiera
12 kwi 2019
Czas trwania
121 minut
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Neil Marshall
Obsada
David Harbour
Ian McShane
Milla Jovovich
Sophie Okonedo
Pełny opis
6,88

Średnia ocena

Hellboy

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 121 minut

Kultowy superbohater z piekła rodem powraca, by ocalić świat przed mityczną królową czarownic. Kolejna odsłona cyklu, którego poprzednie dwie części zarobiły ponad 260 mln USD.

Pełny opis

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse jeszcze wzrosną, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
113

Głosów

6,88

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Hellboy
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Hellboy

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Mirosław

Mirosław

07.05.2019, 10:25:32

Prawdziwy dramat. To nie do wiary że ktoś wykłada pieniądze na takie klopsy.

Piotr

Piotr

13.04.2019, 23:00:56

Nudna angielsko - bułgarsko - czeska produkcja z kanadyjskim dofinansowaniem. W przeciwieństwie do poprzednich wersji, pełna wulgaryzmów. Hellboy bez poczucia humoru i cygara. Do takich filmów się nie wraca. Jestem ciekaw białoruskiej wersji językowej :)

Widz_4

Widz_4

13.04.2019, 20:13:10

@Ina Zgadzam się z @Katarzyną - nie oglądam filmów z dubbingiem, jeśli mam możliwość obejrzenia z napisami. Poza tym obcokrajowcy znający angielski (albo czasem francuski), mogą spokojnie pójść do kina i obejrzeć film, słuchając oryginalnej mowy, która jest w filmie :) Rozumiem natomiast @Ina, że Tobie może być trudno zarówno zrozumieć angielski, jak i nadążyć z czytaniem polskich napisów...

Katarzyna

Katarzyna

13.04.2019, 09:54:49

@Ina (o ile to przeczytasz), skąd przekonanie, że dubbing jest lepszy od napisów? Osobiście jedyną formą dubbingu, jaką uznaje to dubbing filmów animowanych. Reszta jest dla mnie nie do zniesienia. Aktor podkładający głos, niezależnie jak dobry, nigdy nie zastąpi głosu pierwowzoru. Aktor gra nie tylko ciałem, ale też głosem. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć osoby w moim otoczeniu, które wolą dubbing. Coraz więcej osób zna też język angielski, więc czytanie napisów jest dla wielu co najwyżej dopełnieniem tego co słyszą.

Ina

Ina

11.04.2019, 13:48:41

Jestem z Białorusi. U nas wszystkie filmy dublują. Mnie dziwi, że zagraniczne filmy w rozwiniętym kraju europejskim pokazują z napisami. W Polsce nie ma wykwalifikowanych tłumaczy? Przecież zupełnie niewygodne oglądać taki film! Przepuszczasz wiele spektakularnych efektów i tracisz wątek fabuły. Nadszedł czas, by zastanowić się nad tym istniejącym problemem.

Mateusz

Mateusz

11.04.2019, 08:18:48

A miał być z dubbingiem :(