Zamknij
Filip
WKRÓTCE
Filip
Premiera
3 mar 2023
Czas trwania
125 minut
Produkcja
Polska, 2022
Reżyseria
Michał Kwieciński
Obsada
Sandra Drzymalska
Caroline Hartig
Eryk Kulm Jr
Zoe Straub
Pełny opis

Filip

Dramat Wojenny Od lat: 15 125 minut

Rok 1941, warszawskie getto. Filip, młody polski Żyd, ze swoją ukochaną Sarą przygotowują się do występu w kabarecie, by zarobić na utrzymanie rodziny. Podczas premiery dochodzi do strzelaniny, podczas której ginie Sara i siedzący na widowni bliscy Filipa. Dwa lata później mężczyzna pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu we Frankfurcie. Podając się za Francuza, w samym sercu hitlerowskich Niemiec korzysta ze wszystkich uroków świata, nie jest w stanie się zatrzymać ani na chwilę. Następujące po sobie tragiczne wydarzenia sprawiają jednak, że nagle całe starannie zbudowane frankfurckie życie Filipa rozpada się jak domek z kart.

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
INFORMACJE DODATKOWE

28 lutego br. w kinach sieci Multikino odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Filip” nagrodzonego Srebrnymi Lwami na 47. FPFF w Gdyni. Uczestnicy tego wydarzenia przed rozpoczęciem seansu zobaczą na wielkim ekranie transmisję na żywo z uroczystej premiery filmu w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Bilety na przedpremierowy pokaz z relacją z czerwonego dywanu są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

We wtorek, 28 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się premiera filmu „Filip”  z udziałem aktorów – miedzy innymi: Eryka Kulma Jr., Sandry Drzymalskiej czy Roberta Więckiewicza oraz twórcy tej produkcji – reżysera Michała Kwiecińskiego czy operatora Michała Sobocińskiego.

Po raz pierwszy wszystko to, co będzie się działo wokół ścianki, gdzie pozują gwiazdy, wywiady i kulisy całego wydarzenia będą mogli śledzić na żywo uczestnicy przedpremierowego seansu w 39 kinach w Polsce! Warszawska premiera „Filipa” będzie transmitowana do Multikina: Zabrze, Kraków, Wrocław Pasaż, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Katowice, Szczecin, Olsztyn, Rzeszów, Kielce, Poznań 51, Lublin, Rybnik, Tychy Gemini, Włocławek, Słupsk, Koszalin, Elbląg, Radom, Sopot, Jaworzno, Warszawa Reduta, Warszawa Złote Tarasy, Rumia, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kalisz, Czechowice-Dziedzice, Biała Podlaska, Świnoujście, Świdnica, Mielec, Leszno, Zgorzelec, Kłodzko.

Start transmisji 19:30.

Seans nie będzie poprzedzony blokiem reklamowym.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Filip

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.