Zamknij
Czarna owca
Czarna owca
Premiera
13 sie 2021
Czas trwania
106 minut
Produkcja
Polska, 2021
Reżyseria
Aleksander Pietrzak
Obsada
Arkadiusz Jakubik
Magdalena Popławska
Kamil Szeptycki
Pełny opis
7,89

Średnia ocena

Czarna owca

Komedia Dramat Od lat: 15 106 minut

Magda (Magdalena Popławska) i Arek (Arkadiusz Jakubik) tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem (Włodzimierz Press). Mieszkają z synem Tomkiem (Kamil Szeptycki), który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią (Agata Różycka). Pozornie wszystko jest w porządku - typowa rodzina. A jednak…

Pełny opis

Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek - popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje... Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście? 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
152

Głosów

7,89

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Czarna owca
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Czarna owca

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dorota

Dorota

10.09.2021, 23:43:34

Ciepły, mądry, zabawny film, znakomicie zagrany, spójny scenariusz. Kilka razy się w głos zaśmiałam, a i wzruszyłam. Film "dobrze skrojony", równy, bez dłużyzn.

Jacek

Jacek

10.09.2021, 09:02:57

Przyłączam się do zachwalających: Osobiście nie mogę przyczepić się ani do scenariusza, ani do reżyserii , ani do gry aktorskiej. - Wszystko jest naprawdę na dobrym poziomie i chociaż to film jakich wiele (pewnie nie trafi na listę hitów wszechczasów), oraz opowiada historie jakie mogłyby dziać się właśnie teraz tuż obok nas (więc mógłby być po prostu nudny), to bardzo przyjemnie się go ogląda i warto przeznaczyć na niego odrobinę wolnego czasu. W porównaniu z niedawno obejrzanym "Zupa nic" "Czarna owca" jest znacznie lepszy (na tamtym jednak trochę się nudziłem). Szacun dla Pana Włodzimierza za świetnie zagraną rolę dziadka (wystąpić w wielu scenach grając wyłącznie ciałem i mimiką, z zaledwie jednym zdaniem na koniec historii, to naprawdę sztuka). Ogólnie ten film jest kolejnym dowodem na to, że polskie kino jest dobre, również w dziedzinie całkiem rozrywkowej.

Marzena

Marzena

28.08.2021, 21:35:16

Film momentami śmieszny. Ale czy normalna rodzina to taka, w której matka jest lesbijką i ma dziewczynę a ojciec ciągle nową kochankę?

Klaudia

Klaudia

28.08.2021, 00:50:29

Jak dla mnie film bomba. Dawno tak się nie uśmiałam na Polskiej komedii. Warty obejrzenia ! Polecam

Marta

Marta

18.08.2021, 21:48:17

Świetny film. Byłam mile zaskoczona ,po wielu polskich niewypałach z dużą przyjemnością obejrzałam ten film. Świetna obsada, również młodzież aktorska dała radę. Życiowa historia opowiedziana z pewną dozą humoru. Polecam.

Sebastian

Sebastian

16.08.2021, 09:33:35

Duże pozytywne zaskoczenie. Spodziewałem się przeciętnego filmu, na którym kilka razy się uśmiechnę a dostałem ciekawą historię, która wiele razy wywołała szczery śmiech a w kilku momentach zaszkliły się oczy.

Aleksander

Aleksander

15.08.2021, 16:44:53

Bardzo, bardzo polecam. Film i dla młodszych i dla starszych. Lekko i z humorem opowiada o ważnych sprawach, bez moralizmu, oceniania i chęci poprawiania świata. Rozrywka i refleksja w jednym.