Zamknij
Chleb z nieba - pokazy specjalne
Chleb z nieba - pokazy specjalne
Premiera
11 gru 2018
Produkcja
Włochy, 2018
Obsada
Donatella Bartoli
Sergio Leone
Paola Pitagora
Gigi Piola
Pełny opis

Chleb z nieba - pokazy specjalne

Dramat

Lilli i Annibale mieszkają w Mediolanie, choć „mieszkają” to niekoniecznie właściwe określenie. Są bezdomni. W Wigilię znajdują w śmietniku niemowlę – małego i bardzo radosnego chłopca. Para zabiera go do najbliższego szpitala, ale tam czeka ich nie lada niespodzianka. Ani lekarze, ani pielęgniarki... nie widzą dziecka!

Pełny opis

Okazuje się, że ten wyjątkowy chłopiec jest widoczny tylko dla niektórych. Dlaczego tak się dzieje? Co powoduje tę różnicę między ludźmi? Jak rozwikłać tę niezwykłą zagadkę i zrozumieć, co sprawia, że jedni mogą go zobaczyć, a inni nie? Jedno jest pewne – malec jest posłańcem prawdy, która musi się rozprzestrzeniać.

Nowina o pojawieniu się dziecka porusza serca rzeszy osób, w tym takich, które są odpowiedzialne za wiele niesprawiedliwości naszych czasów. Zapewne nie będzie nikogo, kto po seansie nie zada sobie pytania: czy mnie byłoby dane zobaczyć to dziecko?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
o pokazie

Przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Multikino zaprasza na pokazy specjalne filmu, który w inteligentny i dość przewrotny sposób nawiązuje do historii sprzed ponad 2000 lat? W jaki sposób zdefiniować dobro i zło, jak obronić się przed pokusami konsumpcjonizmu, czy rzeczywiście nie szata zdobi człowieka? Takie i podobne pytania zahaczające o etyczne wybory nie tylko chrześcijan zadaje ten film.

Pokazy odbędą się we wtorek 11 grudnia o godz. 18:00 w następujących kinach sieci Multikino:

Multikino Zabrze

Multikino Kraków

Multikino Warszawa Targówek

Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Multimedia dla Chleb z nieba - pokazy specjalne