Zamknij
Całe szczęście
Całe szczęście
Premiera
8 mar 2019
Czas trwania
109 minut
Produkcja
Polska, 2019
Reżyseria
Tomasz Konecki
Obsada
Roma Gąsiorowska
Piotr Adamczyk
Marieta Żukowska
Joanna Liszowska
Tomasz Sapryk
Izabela Dąbrowska
Pełny opis
6,86

Średnia ocena

Całe szczęście

Komedia romantyczna Od lat: 13 109 minut

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie.

Pełny opis

Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
251

Głosów

6,86

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Całe szczęście
Recenzja redakcji
Katarzyna Domagalska
Całe szczęście [RECENZJA]

Dodany przez: Katarzyna DomagalskaDzień Kobiet to doskonały moment, by wybrać się do kina. Nie jest to na szczęście święto, które wymagałoby – tak jak np. komercyjne walentynki - spięcia się i biegania po mieście z tulipanami i bombonierką pod pachą. Tego dnia można zrobić sobie po prostu dziewczyńską przyjemność. I to niekoniecznie w męskim towarzystwie. Wystarczy umówić się z przyjaciółką i spędzić ten wieczór (lub cały weekend „świąteczny”) po babsku. Film „Całe szczęście” to właśnie taka niezobowiązująca rozrywka, która rozgrzeje serce każdej niewieście obchodzącej swoje święto. Ale po kolei…

 

Fot. Kadr z filmu „Całe szczęście”

Twórcy filmu zabierają nas nad malownicze polskie morze, co już jest miłą odmianą po serii komedii romantycznych, których bohaterowie zazwyczaj wpadali na siebie w dużych miastach, a najczęściej tym stołecznym. Historia rozpoczyna się w Pucku, gdzie spokojne życie prowadzi wdowiec Robert (Piotr Adamczyk) wraz ze swoim 10-letnym synkiem Filipem (Maks Balcerowski). I choć w domu się nie przelewa, panów – młodszego i starszego - łączy bardzo silna więź. Robert jest muzykiem orkiestry symfonicznej, a świat Filipa kręci się wokół sportu. Chłopiec gra w piłkę, pływa, a wieczorami ćwiczy przed telewizorem do programów treningowych topowej trenerki fitness, Marty (Roma Gąsiorowska). Jakież będzie zdziwienie ojca i syna, kiedy w ich uporządkowane życie pewnego dnia wkroczy właśnie owa gwiazda. Szybko okaże się, że jest pewien bardzo ważny powód, dla którego wielkomiejska fit-celebrytka wybierze ich męski duet.

Fot. Kadr z filmu „Całe szczęście”

„Całe szczęście” to jedna z tych komedii romantycznych, która sprawia, że na sercu robi się cieplej. Po pierwsze – mamy tam ślicznego i rezolutnego 10-latka, co z miejsca kupuje damską publikę. Wszak nie od dziś wiadomo, że komedia romantyczna ze słodkim i wygadanym dzieckiem w roli głównej to już połowa sukcesu. A jeśli dodamy do tego lekko poprowadzoną historię miłosną, Romę Gąsiorowską w przyjemnie subtelnej odsłonie, wyraziste role drugoplanowe (Liszowska, Sapryk i Żukowska), a na deser - gołe pośladki Piotra Adamczyka, wszystko składa się w dość zgrabną komedię romantyczną. Jeśli aktorski czar naszego „Chopina”, który został „Papieżem” działa na Was nieustająco mimo upływu lat, to „Całe szczęście” jest właśnie dla Was. Ten film to lekka propozycja, która sprawi, że zrelaksujecie się, uśmiechniecie, a nawet otrzecie dyskretnie łezkę wzruszenia przy Święcie Kobiet. Jeśli tego Wam właśnie, drogie babeczki, potrzeba w tym szczególnym dniu, zapraszamy do Multikina!

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Całe szczęście

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Ilona

Ilona

14.03.2019, 21:19:12

Juz dawno nie widzialam tak fajnego filmu polskiego ktory bawi, wzrusza i uczy

Mateusz

Mateusz

10.03.2019, 17:01:07

Najlepszy polski film polecam z całego serca

Aleksandra

Aleksandra

09.03.2019, 22:59:44

Film super!! Polecam. Jedyne co było nie tak, to hałas podczas filmu przez młodzież, która nie wie jak zachowywać się w kinie. Sala w Bydgoszczy podczas seansu nie była kontrolowana, w przeciwnym wypadku na pewno zostaliby oni postawieni do pionu. Człowiek płaci za bilet grubą kasę, a potem musi wysłuchiwać szczeniaków, że mam problem jak mi przeszkadzają :/ // --> Pani Aleksandro, w przyszłości prosimy niezwłocznie informować o takim zachowaniu obsługę kina - wówczas mamy możliwość zareagować na tyle wcześnie, aby seans odbył się bez kolejnych utrudnień.

DOMINIK

DOMINIK

09.03.2019, 22:33:27

film spokojny może być zakończenie filmu jest najlepsze polecam