Zamknij
Annette
Annette
Premiera
20 sie 2021
Czas trwania
139 minut
Produkcja
Francja, 2021
Reżyseria
Leos Carax
Obsada
Adam Driver
Marion Cotillard
Pełny opis
6,67

Średnia ocena

Annette

Dramat Od lat: 15 139 minut

Porywający, widowiskowy film, który kipi od emocji. „Annette” to historia miłości słynnego komika Henry’ego (Adam Driver) i Ann (Marion Cotillard), śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.

Pełny opis

Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa („Holy Motors") to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję - Edith Piaf") oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska", saga „Gwiezdne Wojny"). Muzykę i piosenki do filmu skomponował zespół Sparks. „Annette" otworzy tegorocNowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa („Holy Motors”) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”) oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska”, saga „Gwiezdne Wojny”). Muzykę i piosenki do filmu skomponował zespół Sparks. Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy „La La Land” oraz „Moulin Rouge!”. „Annette” otwierała tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, Leos Carax opuścił francuską imprezę z Nagrodą za Najlepszą Reżyserię. 
zny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes i w Konkursie Głównym powalczy o Złotą Palmę. 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
30

Głosów

6,67

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Annette
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Annette

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aleksander

Aleksander

23.08.2021, 18:49:34

Film bardzo specyficzny. Nie ma tu wartkiej akcji, tempa. Humor tez średni. Podkreślam że to musical, a nie zwykły fabularny. Widziałem osoby które wychodziły z kina w trakcie. Dla mnie ok, można obejrzeć dla przewietrzenia głowy i doznań muzycznych:)