Zamknij
Teatr
TEATRY
Teatr
8,12

Średnia ocena

Teatr

Teatry

Spektakle teatralne wróciły na wielki ekran do Multikina! W repertuarze na najbliższe miesiące zobaczymy retransmisje najgłośniejszych inscenizacji ze słynnych scen brytyjskich w ramach cyklu National Theatre Live.

Pełny opis

Od maja 2019 działania około teatralne stanowią część większej całości: projektu MultiCulture Britain, w ramach którego Multikino promuje ciekawe zjawiska w kulturze i sztuce z Wielkiej Brytanii w obszarze teatru, filmu, wystaw i koncertów. Patronami medialnymi projektu są: British Council, e-teatr.pl, TerazTeatr oraz Dziennik Teatralny.    
W najbliższych miesiącach zobaczymy starannie dobrane tytuły sztuk, które otwierają na różnorodność i inność, skłaniają do zastanowienia nad kwestiami podstawowymi dla ludzkiej kondycji w odniesieniu do współczesnego, multikulturowego, świata. Teatr brytyjski doskonale łączy to, co ponadczasowe z nawiązaniami do realiów naszych czasów. Inscenizacje na najwyższym artystycznym poziomie nikogo nie pozostawiają obojętnym.

W pierwszym półroczu 2022 w Cyklu zaprezentujemy trzy spektakle teatralne: „Prześwit”, „Szaleństwa. Rewia” oraz „Ziemia Niczyja” – wszystkie w doborowej obsadzie (m.in. Ian McKellen, Patrick Stewart, Carey Mulligan oraz Bill Nighy) i w brawurowej reżyserii (Stephan Daldry, James Goldman oraz Sean Mathias).

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
115

Głosów

8,12

Średnia ocena

Oceń film

Teatr - najbliższe transmisje: