Zamknij
StarForge - Esportowe reality show w League of Legends
StarForge - Esportowe reality show w League of Legends
Premiera
7 maj 2023
Czas trwania
210 minut
Pełny opis

StarForge - Esportowe reality show w League of Legends

210 minut

Oglądaj wielki finał e-sportowego reality show Starforge na wielkim ekranie. Przybij piątkę z Lewusem, spróbuj swoich sił w konkursach na scenie i zgarnij gamingowe nagrody rzeczowe. W cenie biletu dostajesz gwarantowaną cyfrową zawartość do odblokowania w grze. Zobacz transmisję z polskim komentarzem na żywo już 7 maja w Multikino Złote Tarasy w Warszawie.

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse

Transmisja na żywo z finałów e-sportowego reality show StarForge w League of Legends z polskim komentarzem. Widzowie będą mogli nie tylko oglądać transmisję, ale też wziąć udział w konkursach z nagrodami organizowanymi na scenie, sprawdzić się w League of Legends w pojedynkach z nagrodami i spotkać swoich ulubionych twórców internetowych.


Atrakcje:

  • transmisja z polskim komentarzem z finałów show; komentatorzy to znani polskim fanom League of Legends Magvayer, Czarny Piotruś i Bezi,
  • meet & greet z polskim twórcą gamingowym Lewusem, który jest polskim ambasadorem wydarzenia,
  • konkursy z gamingowymi nagrodami rzeczowymi na scenie (np. kalambury o tematyce gamingowej, quizy, konkurencje związane z grami),
  • strefa gamingowa, każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w League of Legends; najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe i zmierzą się z Lewusem w finale transmitowanym na scenie.

Nagrody:

A. gwarantowane (otrzymuje każdy uczestnik wydarzenia): 

  • pakiet startowy StarForge (niespodzianka)
  • kod na cyfrową zawartość do odblokowania w grze (skrzynia i klucz Hextech) 

B. do wygrania w konkursach na scenie i podczas turnieju ARAM

  • słuchawki gamingowe
  • bluzy i koszulki StarForge
  • Riot Points 

O StarForge:

StarForge interaktywne reality show, w którym gwiazdy League of Legends mierzą się w szeregu konkurencji testujących ich skillsy w grze i poza nią. Następnym championem StarForge okaże się drużyna, która wypadnie najlepiej w szeregu konkurencji testujących ich limity, charyzmę i zdolność adaptacji. 

O League of Legends:

Gra multiplayer, w której w każdej potyczce gracze wcielają się w jedną z ponad 140 postaci i mierzą się w dwóch pięcioosobowych drużynach na mapie Summoner’s Rift. Sukces w League of Legends to wypadkowa umiejętności indywidualnych oraz strategii i zgrania drużynowego, które jest nieodłącznym elementem gry. Fenomen LoL'a to nie tylko rozrywka dla każdego z niskim progiem wejścia, ale też sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie (najlepsze e-sportowe rozgrywki oglądają miliony osób na całym świecie).