Zamknij
TETON GRAVITY RESEARCH: MAKE BELIEVE (PREMIEROWO!) + WINTERLAND
SPORT
TETON GRAVITY RESEARCH: MAKE BELIEVE (PREMIEROWO!) + WINTERLAND
Premiera
18 lis 2020
Czas trwania
156 minut
Pełny opis

TETON GRAVITY RESEARCH: MAKE BELIEVE (PREMIEROWO!) + WINTERLAND

Sport 156 minut

Prawdziwe święto dla fanów nart i snowboardu. Pokazy filmów TETON GRAVITY RESEARCH: Make Believe i Winterland: 18 listopada 2020 o 20:00 w Multikinie!

Pełny opis

Legendarne studio Teton Gravity Research na 25 lecie swojej działalności postanowiło nam zafundować zapierającą dech w piersiach superprodukcję z udziałem największych gwiazd, kręconą w najciekawszych miejscach na świecie do jazdy na nartach i snowboardzie.
 

Czasem inspiracja pojawia się w naszym życiu pod postacią fotografii, przypadkowego spotkania na wyciągu, albo widoku dotychczas nieznanej nam góry. W połączeniu z motywacją, ta iskierka inspiracji staje się marzeniem, które nadaje naszemu życiu nowego sensu.Od 25 lat TGR pracuje nad przekuciem marzeń w rzeczywistość, od pierwszych zjazdów na podwórku aż po wyprawy na nieodkryte szczyty. „Żyj marzeniami” jest motywem przewodnim naszych przygód.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
DODATKOWE INFORMACJE

MAKE BELIEVE celebruje sportowców, którzy w pełni podzielają naszą filozofię i którzy są głęboko zakochani w górskim życiu. Ludzi, którzy podążają ścieżką swego życia od początku do końca. Ludzi, którzy postanowili uwierzyć w swoje marzenia.

TGR MAKE BELIEVE

Produkcja: USA, 2020
Wersja: Angielska z polskimi napisami
Producent/Studio: Teton Gravity Research
Oficjalna strona: https://www.tetongravity.com/films/make-believe
Dystrybucja 9th Plan i Woodpecker MP
Obejrzyj zwiastun filmu:https://www.youtube.com/watch?v=YmwJo_5uBPE 

Występują: Blake Wilson, Caite Zeliff, Christina Lustenberger, Colter HinchliffeGriffin PostIan McIntoshJake Hopfinger, Kai Jones, Karl FostvedtMikey Marohn, Nick McNuttParkin Costain, Sam Smoothy, Sammy Carlson, Tim DurtschiTim McChesney

LOKACJE: Góry Nadbrzeżne (Kolumbia Brytyjska), Jackson Hole (Wyoming), Kolorado, Columbia Mountains, Alpy japońskie, Montana.

WINTERLAND
Winterland to prawdziwe święto dla fanów białego szaleństwa zarówno tych zakochanych w narciarstwie jak i snowboardzie: wspaniałe lokalizacje, najlepsi freeriderzy na świecie i doskonała realizacja filmu od twórców takich hitów jak „The Fourth Phase”, „Far Out”, „Kissed by God”, „Deeper”, „Further”, „Higher”, Paradise Waits”, „Unreal”, „Rogue Elements” czy zeszłoroczny „Roadless”.

WINTERLAND składa hołd sportowcom i ich oddaniu narciarstwu i snowboardingowi, a zarazem pokazuje najczystszą przyjemność, jakiej można doświadczyć w miejscach, gdzie niebo zderza się z ziemią. Poznając historie miejsc i ludzi, dowiadujemy się również, jaka więź łączy nas z poprzednimi pokoleniami. To nie koniec opowieści o przygodzie i pasji – współcześnie pionierzy z TGR tylko czekają, by na zawsze zapisać się w historii. Zobacz, jak odkrywają na nowo kultowe miejsca, próbując dorównać legendom, na których się wychowali.

Produkcja: USA, 2019
Wersja: Angielska z polskimi napisami
Reżyseria: Todd Jones, Steve Jones, Jon Klaczkiewicz
Producenci: Todd Jones, Steve Jones, Jon Klaczkiewicz, Drew Holt, Brett Hills, Brittany Gibeau
Producent/Studio: Teton Gravity Research
Oficjalna strona: www.tetongravity.com/films/winterland
Dystrybucja:  9th Plan i Woodpecker MP
Obejrzyj zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=hwGh709u4wQ

Występują: Angel Collinson, Cam Riley, Christina Lustenberger, Clayton Vila, Cody Townsend, Colter Hinchliffe, Elyse Saugstad, Fabian Lentsch, Griffin Post, Hadley Hammer, Ian McIntosh, Jeremy Jones, Johnny Collinson, Kai Jones, Mark Carter, Nick McNutt, Nicky Keefer, Robin Van Gyn, Sage Cattabriga-Alosa, Sam Smoothy, Sean Jordan, Tim Durtschi, Todd Ligare

LOKACJE: Austria, Góry Nadbrzeżne (Kolumbia Brytyjska) Jackson Hole (Wyoming), Lofoty (Norwegia), Northern Chugach (Alaska), Oslo,  Stellar Heli (Kolumbia Brytyjska), Thompson Pass (Alaska).

Czas trwania wydarzenia: 150 minut (TGR Make Believe: 65 min i Winterland: 75 min. + do 10 min. autopromocja).

 Kina, w których odbędą się pokazy: Bydgoszcz, Gdańsk, Jaworzno, Kielce, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze,