Zamknij
Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie
SPORT
Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie
8,32

Średnia ocena

Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie

Sport

Poczuj niezapomniane piłkarskie emocje w wykonaniu najlepszych klubowych drużyn Europy. LIGA MISTRZÓW UEFA ponownie zagości na dużym ekranie kin sieci Multikino. Transmisje w jakości Super HD zobaczymy w naszych kinach dzięki Telewizji Polsat.

Pełny opis

Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w najlepszej jakość obrazu i dźwięku!

Telewizja Polsat zaprasza do Multikina na Ligę Mistrzów UEFA.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
666

Głosów

8,32

Średnia ocena

Oceń film

Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie - najbliższe transmisje:
5 Głosów
9 Średnia ocena

Multikino wspólnie z Telewizją Polsat pokaże finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA na wielkich kinowych ekranach! Dwie angielskie drużyny w drodze na szczyt wyeliminowały świetnych rywali, aby w końcu dojść do wielkiego finału. Który z wybitnych trenerów okaże się lepszy? Pep Guardiola czy Thomas Tuchel? Tego finału nie można przegapić!

INFORMACJE DODATKOWE

Mecz finałowy LIGA MISTRZÓW UEFA 2021:

29 maja 2021 (sobota) godzina 21:00

KINA: Finał LIGI MISTRZÓW UEFA będzie można obejrzeć w wybranych kinach sieci Multikino;

Multikino Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 5, Radom, Rumia, Rzeszów Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów Warszawa Złote Tarasy Wrocław Pasaż i Zabrze