Zamknij
ALLSEASONS (Polski Film Kitesurfingowy)
SPORT
ALLSEASONS (Polski Film Kitesurfingowy)
Premiera
18 lis 2021
Pełny opis
7,77

Średnia ocena

ALLSEASONS (Polski Film Kitesurfingowy)

Dokumentalny Sportowy Sport

„Allseasons” to największe wydarzenie kitesurfingowe 2021 roku. Sportowa superprodukcja, zrealizowana z wielkim rozmachem. Pierwszy polski pełnometrażowy film o kitesurfingu, 18 listopada po raz ostatni na ekranach kin!

Pełny opis

Pierwszy w historii film pokazujący pełne spektrum kitesurfingu w odniesieniu do stylów oraz pór roku, w jakich można go uprawiać. Woodpecker Motion Pictures debiutuje z filmem, który podbije serca nie tylko fanów kitesurfingu i innych sportów wodnych, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i film dokumentalny w najlepszym wydaniu!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
26

Głosów

7,77

Średnia ocena

Oceń film

INFORMACJE DODATKOWE

Pierwszy w historii film pokazujący pełne spektrum kitesurfingu w odniesieniu do stylów oraz pór roku, w jakich można go uprawiać.

Woodpecker Motion Pictures debiutuje z filmem, który podbije serca nie tylko fanów kitesurfingu i innych sportów wodnych, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i film dokumentalny w najlepszym wydaniu!

Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nieskrępowana wolność. Wszystkie te elementy w połączeniu z firmą produkcyjną Woodpecker Motion Pictures, specjalizującą się w realizacjach sportowych planów filmowych sprawia, że będziemy mieli do czynienia z nową superprodukcją dokumentalną o KITESURFINGU!

Są w życiu chwile, które zapadają nam na zawsze w pamięci. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsze wejście na wodę, które wywołuje niezapomniane wrażenia. Przygoda. Wolność. Obcowanie z żywiołami. Poczucie więzi z naturą. Allseasons to hołd złożony wszystkim, którzy uprawiają kitesurfing w zgodzie z naturą oraz celebracja tego sportu nie tylko jako środka transportu, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć w głąb ludzkiej duszy.

Występują:
Julia Damasiewicz, Katarzyna Blanka Lange, Marek Rowiński, Mikołaj Aleksander Gregier, Mark Shinn, Felix Kersten, Bruce Kessler, Valentin Launay, Błażej Ożóg, Janek Grzegorzewski, Łukasz Koński, Artur Sowa, Marek Bossowski, Mario Kraszewski, Jaca Ostrzygieł, Kuba Jurkowski, Kuba Kapturski, oraz gościnnie Aaron Hadlow & Airton Cozzolino.

Lokalizacje:
Półwysep helski, Gdynia, Ustka, Orzechowo, Puck, Tychy i Bielsko-Biała w Polsce.
Davos Szwajcaria, Sardynia Włochy, Geilo Norwegia, Morze Czerwone Egipt, Tarifa i Fuerteventura w Hiszpanii.  

Komentarze

Dodaj swój komentarz do ALLSEASONS (Polski Film Kitesurfingowy)

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Marcin

Marcin

16.10.2021, 11:07:51

Genialny film. Znane z życia spoty, genialne zdjęcia i dźwięk, ludzie i całościowe pokazanie tej wspaniałej dyscypliny!

ALLSEASONS (Polski Film Kitesurfingowy)