Zamknij
OFFOWE czwartki

OFFOWE czwartki

Projekt OFFowe czwartki w Multikinie jest odpowiedzią na potrzeby widzów związane z rozszerzeniem regularnego repertuaru o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. Cykl będzie odbywać się we wszystkich kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19:00. Bilety na wszystkie filmy w ramach cyklu są już w sprzedaży!

Pełny opis

Projekt "OFFowe czwartki" w Multikinie jest odpowiedzią na potrzeby widzów związane z rozszerzeniem regularnego repertuaru o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. Cykl będzie odbywać się we wszystkich kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19:00. Bilety na wszystkie filmy w ramach cyklu są już w sprzedaży!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
INFORMACJE DODATKOWE

Repertuar "Offowych czwartków":

KWIECIEŃ
4 kwietnia - "Perfect Days". Nominowany do Oscara film, który zmienia codzienność w magię. Wim Wenders w sposób szczery, bezpretensjonalny i z poczuciem humoru snuje opowieść o odkrywaniu spokoju, sensu i piękna w życiu. Bohaterem filmu jest japoński everyman – mieszkający we współczesnym Tokio Hirayama, który na co dzień zajmuje się sprzątaniem miejskich toalet. To człowiek małomówny i zamknięty w sobie, jednak przepełniony miłością do świata i innych. Podążając za bohaterem, odkrywamy kolejne rytuały, w które angażuje się on z całkowitym oddaniem.
11 kwietnia - "Lupin III: Zamek Cagliostro"Lupin III ze swoim partnerem Jigenem rabują Zamek Cagliostro, w środku którego odnajdują uwięzioną księżniczkę. Lupin, wnuk legendarnego 'dżentelmena włamywacza" Arsene Lupina przybywa do Europy, gdzie zamierza rozwikłać jedną z najtrudniejszych zagadek w swojej karierze. Z czasem okazuje się, iż Lupin trafił na trop spisku, który swoimi korzeniami sięga kilkaset lat w przeszłość.


MARZEC
7 marca- "Club Zero" - Pani Novak (Mia Wasikowska) podejmuje pracę w prywatnej szkole, aby prowadzić zajęcia ze świadomego odżywiania.
14 marca- "Seksmisja", kultowy film w reż. Juliusza Machulskiego. W roku 2044 zostają odhibernowani dwaj ostatni przedstawiciele płci męskiej, wprowadzając chaos do idealnego świata rządzonego przez Ligę Kobiet.
21 marca - "Bękart". Ludvig Kahlen (Mads Mikkelsen), pochodzący z nieprawego łoża były żołnierz, wyrusza na podbój jałowych i surowych wrzosowisk, mając przed sobą jeden cel – założyć na nich kolonię w imieniu króla, w zamian za obiecany przez duńskiego władcę tytuł szlachecki. Na drodze staje mu bezwzględny i pełen pogardy szlachcic Frederik de Schinkel
28 marca – "Czarnoksiężnik z Oz", film z 1939 roku z okazji 85-lecia premiery. 


LUTY
1 lutego - "Opętanie" z 1981 r. w reż. Andrzeja Żuławskiego. Anna porzuca męża i kochanka na rzecz tajemniczej nadprzyrodzonej istoty.
8 lutego - "Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną" w reż. Davida Lyncha.
15 lutego - "Bracia ze stali" w reż. Sean Durkina. Oparta na faktach historia wielkich ambicji, triumfów i rodzinnej klątwy.
22 lutego - "Anatomia upadku" w reż. Justine Triet. Gdy spokojne życie rodziny we francuskich Alpach przerywa tragedia, a żonę podejrzewa się o zabójstwo męża, ich pozornie szczęśliwy związek zostaje poddany wnikliwej - i brutalnej - wiwisekcji.
29 lutego - "Strefa interesów" w reż. Jonathana Glazera. Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwiga próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu.
 

W repertuarze
Bękart
WKRÓTCE
Seksmisja
WKRÓTCE
Club zero
WKRÓTCE
Perfect Days
WKRÓTCE