Zamknij
NMF: MARATON IGRZYSK ŚMIERCI
NMF: MARATON IGRZYSK ŚMIERCI
Premiera
10 lis 2023
Czas trwania
598 minut
Pełny opis

NMF: MARATON IGRZYSK ŚMIERCI

Maratony 598 minut

Gotowi na prawdziwie emocjonujący wieczór? Bestsellerowa saga na kanwie cyklu powieści Suzanne Collins powraca na ekrany kin! NMF: MARATON IGRZYSK ŚMIERCI to prawdziwa gratka nie tylko dla najwierniejszych fanów słynnej serii. To niepowtarzalna szansa, by jednej nocy przypomnieć sobie cztery części filmowych adaptacji „Igrzysk śmierci” tydzień przed długo wyczekiwaną premierą ostatniej ekranizacji cyklu, czyli „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”. Zobacz na dużym ekranie pełną rozmachu sagę o bohaterach, którzy walczą o przetrwanie – za wszelką cenę. Tych emocji nie zapomnisz na długo!

Pełny opis


Osoby niepełnoletnie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia Maratony Filmowe oraz wypełnienie zgody na udział w wydarzeniu dostępnej [TUTAJ].

W trakcie wydarzenia zaprezentujemy cztery filmy:

IGRZYSKA ŚMIERCI – czyli pierwszą część cyklu z Jennifer Lawrence w roli Katniss Everdeen. Bohaterka z najbiedniejszego dystryktu w państwie Panem zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, gdzie stoczy walkę na śmierć i życie…

IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA – druga część cyklu ukazuje dalsze losy Katniss Everdeen oraz Peeta Lemarka. Tym razem walkę ze sobą będą musieli stoczyć wszyscy dawni zwycięzcy turniejów… Czy bohaterom uda się przetrwać?

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 1 – Film skupia się wokół dalszych losów Katniss. Tym razem bohaterka staje się symbolem oporu i walki przeciw dyktatorskiej władzy…

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 2 -Katniss Everdeen wraz z przywódcami 13 Dystryktu stoczy walkę, od której będzie zależało nie tylko ich przetrwanie, ale przyszłość całego narodu. Czy uda im się zwyciężyć z bezwzględnym prezydentem Snowem?

 
 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse