Zamknij
NMF: Maraton Horrorów 31 maja 2024
NMF: Maraton Horrorów 31 maja 2024
Premiera
31 maj 2024
Czas trwania
435 minut
Pełny opis

NMF: Maraton Horrorów 31 maja 2024

Maratony 435 minut

Rozpocznij letni sezon MARATONEM HORRORÓW. Już 31 maja zapraszamy na bezsenną noc pełną strachu do Multikina! W repertuarze: PUCHATEK: KREW I MIÓD 2, STRANGERS. CHAPTER 1, NIEPOKALANA, UROJENIE. Zapraszamy wszystkich fanów kina grozy i jump scare’ów. Start: 31 maja, godzina 22:00. Zobacz premierowo drugą cześć slashera o krwiożerczym Puchatku, sequel intrygujących i przerażających „Nieznajomych”, znaną z serialu „Euforia” Sydeny Sweeney jako młodą zakonnice wybraną przez szatana i nowy horror producentów takich hitów, jak „M3GAN” czy „Pięć koszmarnych nocy”.

Pełny opis

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
INFORMACJE DODATKOWE

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia dostępnym [TUTAJ] a osoby niepełnoletnie o wypełnienie zgody na udział w wydarzeniu dostępnej [TUTAJ].

Dzień Dziecka na MARATONIE HORRORÓW? Noc rozpocznie się i zakończy filmami z nową ikona horroru… misiem! Proponowane tytuły sięgają do nieograniczonego świata dziecięcej fantazji i straszą koszmarami z dzieciństwa. 
Spędź przełom maja i czerwca w kinie i obejrzyj w jeden wieczór aż cztery horrory! 

PUCHATEK KREW I MIÓD 2 
Żółty miś powraca w towarzystwie nowych przyjaciół, aby zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników pewnego urodzinowego przyjęcia sprzed lat.
Kontynuacja wielkiej niespodzianki 2023 roku, nie przypadkowo – premierowo w kinach już na Dzień Dziecka. Zobacz tę makabryczną historię na wielkim ekranie!

STRANGERS. CHAPTER ONE
Nowa odsłona serii „Nieznajomi”, a zarazem pierwsza część planowanej trylogii. Psychologiczny horror na miarę kultowego „Funny games” po raz kolejny przedstawi przerażającą grę oprawcy z ofiarami. Tym razem bohaterowie będą przemierzać zachodnie stany samochodem w poszukiwaniu nowego miejsca do życia. Kiedy zepsuje się im samochód, poszukają schronienia w położonym na odludziu motelu. Po zapadnięciu zmroku zaczną być prześladowani przez trójkę zamaskowanych nieznajomych... 

NIEPOKALANA
Za murami katolickiego klasztoru kryją się tajemnice, które ujawnią nieznaną dotąd naturę zła. Młoda zakonnica Cecilia (Sydeny Sweeney) od początku ma poczucie, że nie znalazła się tu przypadkiem i że prawdziwa natura tego miejsca jest pilnie strzeżonym sekretem. Gdy odkrywa, że jest w ciąży, w jej klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Wkrótce zaczyna ona jednak podejrzewać, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.

UROJENIE
Zło czai się w… niepozornym ciałku pluszowego misia! Horror twórców kultowej „M3GAN” to film dla widzów o mocnych nerwach. Z pozoru zwykły, pluszowy miś odkrywa w sobie żądzę krwi i zemsty za porzucenie wśród piwnicznych rupieci. Ta makabryczna opowieść dorównuje grindhouse’owemu „Puchatek: Krew i miód" i zakończy nocny maraton.