Zamknij
Metallica Film Fest: Three Films – Three Eras
Metallica Film Fest: Three Films – Three Eras
Premiera
6 lip 2024
Czas trwania
390 minut
Pełny opis

Metallica Film Fest: Three Films – Three Eras

Koncerty Od lat: 15 390 minut

Trzy niesamowite filmy na jednym ekranie.

Pełny opis

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
INFORMACJE DODATKOWE

Metallica Film Fest

“Cliff ‘Em All” - oryginalne nagranie na VHS zostało wydane w 1987 r. (DVD ukazało się w 1999 r.) stanowiące hołd dla zmarłego pierwszego basisty Cliffa Burtona.  Jest to dowód uznania dla jego niesamowitego talentu i naprawdę wyjątkowej osobowości, jaką był. “Cliff ‘Em All” przedstawia nagrania z koncertów od 1983 do 1986 roku i wyróżnia go to, że jest to jedyne „oficjalne” wydanie DVD/wideo prezentuające genialną grę Burtona. 

“Cunning Stunts” - wydany w 1998 roku film „Cunning Stunts” został nakręcony w Fort Worth w Teksasie w dniach 9–10 maja 1997 roku podczas tras koncertowych „Poor Touring Me”, które promowały „Load” (i ostatecznie „Re-Load”). To była era, w której Metallica nadal przekraczała granice pod względem muzycznym, a także dzięki swoim doświadczeniom koncertowym, które zapewniała fanom, co widać w tym filmie.

“Orgullo, Pasion y Gloria: Tres Noches En La Ciudad de Mexico” - trzy noce w Mexico City ze 155 000 szalonych fanów zespołu Metallica! Każdego wieczoru była inna setlista, zespół zagrał aż 34 piosenki! Ten zestaw DVD został wydany w krajach hiszpańskojęzycznych dopiero w 2009 roku (wydano także wydanie brazylijskie w języku portugalskim). Materiał został nakręcony przez wieloletniego współpracownika Metalliki, Wayne’a Ishama.