Zamknij
KONCERTY
RAMMSTEIN: PARIS
Premiera
23 mar 2017
Pełny opis

RAMMSTEIN: PARIS

Koncerty

Oto nowa emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. RAMMSTEIN: PARIS to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017.

Pełny opis

Rammstein od zawsze znajdował się w über-lidze, jeśli chodzi o muzyków przywiązujących ogromną wagę nie tylko do brzmienia, ale także do prezentacji swojej energetycznej muzyki na żywo. Niemal niemożliwym jest zarejestrowanie tych ekscytujących chwil na filmie. Jak odtworzyć na ekranie chwile, w których muzyka oddziałuje na zmysły?

Zadaniu podołał szwedzki wizjoner Jonas Åkerlund – jego wyjątkowy „RAMMSTEIN: PARIS” zbliża się do ideału w kwestii przedstawiania muzyki na ekranie. Jego kreatywne podejście do zupełnie nowej scenicznej produkcji, którą Rammstein zaprezentował na paryskim koncercie w marcu 2012 roku, przeniósł tę formę sztuki na nowy poziom.

Ten efektowny i zaprezentowany w najwyższej jakości film koncertowy to wizualny majstersztyk i uczta dla zmysłów.  To także dowód na to, że na żywo Rammstein są obecnie bezkonkurencyjni, a „RAMMSTEIN: PARIS” z miejsca staje na podium najlepszych filmów koncertowych świata.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
67

Głosów

9.33

Średnia ocena

Oceń film

1386 osób chce zobaczyć
kina
„Rammstein: Paris” będzie można zobaczyć 23 marca 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kraków, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec.
 
ceny biletów
Warszawa: 28 zł
Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław – Pasaż: 26 zł 
Pozostałe kina: 24 zł 
Komentarze

Dodaj swój komentarz do RAMMSTEIN: PARIS

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.