Zamknij
Pearl Jam - GIGATON NA WIELKIM EKRANIE TYLKO W DOLBY ATMOS
KONCERTY
Pearl Jam - GIGATON NA WIELKIM EKRANIE TYLKO W DOLBY ATMOS
Premiera
25 mar 2020
Czas trwania
80 minut
Pełny opis

Pearl Jam - GIGATON NA WIELKIM EKRANIE TYLKO W DOLBY ATMOS

Koncerty 80 minut

Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie muzyczne, podczas którego Pearl Jam zaprezentuje najnowszy album pt. "Gigaton". To wydarzenie odbędzie się tylko jednego dnia w wybranych kinach na całym świecie - wśród nich nie zabraknie Multikina. Fani będą mieli niepowtarzalną okazję odsłuchać najnowszy krążek zespołu w technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos wzbogaconego również o wyjątkowe wizualizacje na wielkim ekranie.

Pełny opis

 25 marca to okazja dla wielbicieli Pearl Jam, by spotkać się i cieszyć długo oczekiwanym nowym albumem zespołu. Odsłuch albumu "Gigaton" będzie wzbogacony o wyjątkowe wizualizacje. Wizję zespołu Pearl Jam zobaczymy po raz pierwszy na wielkim kinowym ekranie dzięki eksperymentalnemu wydarzeniu pasującemu do rozmachu i ducha płyty.
 
Wydarzenie „Pearl Jam’s Gigaton Listening Experience - na wielkim ekranie tylko w Dolby ATMOS” obejmuje odtworzenie całego albumu w technologii dźwięku Digital Dolby ATMOS. System dźwięku przestrzennego jest wciąż nowością na rynku konsumenckim, w związku z tym fani Pearl Jam będą mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć nowy album w zupełnie nowych warunkach i doświadczyć po raz pierwszy nowych doznań.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
informacje dodatkowe

Pearl Jam’s Gigaton Listening Experience - na wielkim ekranie tylko w Dolby ATMOS" zobaczymy 25 marca w trzech kinach sieci Multikino:
- Multikino Katowice
- Multikino Pruszków
- Multikino Warszawa Młociny
 
Pierwsze pokazy zaplanowane są na godzinę 18:30, w przypadku zapełnienia sal będą planowane dodatkowe pokazy w późniejszych godzinach.
 
Ceny biletów:
Multikino Warszawa Młociny – 32 zł
Multikino Katowice – 29 zł
Multikino Pruszków – 27 zł