Zamknij
Koncerty
KONCERTY
Koncerty

Koncerty

Koncerty

Wielki ekran, największe gwiazdy i krystalicznie czysty dźwięk - koncerty w Multikinie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą być jak najbliżej swoich idoli. Rockowy czad, elektroniczne uderzenie, ogromny stadion, kameralna sala - za każdym razem emocje sięgają zenitu. U nas nie dopłacasz za golden circle! :)

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Koncerty - najbliższe transmisje:

Przed Wami najnowszy koncert niemieckiego skrzypka Davida Garretta, zwanego przez niektórych Paganinim w Glanach. Yehudi Menuhin, jeden z największych skrzypków i dyrygentów XX wieku, nazwał go: „najwspanialszym skrzypkiem swojej generacji”. Ten 43-letni artysta zyskał światową sławę, grając na klasycznych skrzypcach utwory popowe i rockowe. Ze swobodą łączy różne gatunki muzyczne, nie zapominając oczywiście o największych przebojach muzyki tzw. poważnej. Prezentuje je jednak w bardzo przystępnej formie i dla jak najszerszej publiczności.

Pełnometrażowa i niezwykle dogłębna historia jednej z najsłynniejszych rockowych grup początku XXI wieku odnoszących największe sukcesy na świecie. Jednak wraz ze sławą „gwiazd rocka” nadeszła wczesna fala hejtu w Internecie, z którym borykało się wielu innych artystów. W zabójczo szczerej i odkrywczej opowieści zespół omawia przesłanie Nickelback i ich niesamowitą drogę na szczyt w pierwszej dekadzie XXI wieku. Usłysz o słodko-gorzkim smaku popularności w Internecie, o lojalność fanów zespołu i ich decyzji o powrocie po 5-letniej przerwie z nową płytą i nową, niezwykle udanej trasie koncertowej. Wszystkie wydarzenia prowadzą do nagłej fali internetowej viralowej miłości, która wprowadziła ich muzykę dla grona nowych fanów.

Patron wydarzeń