Zamknij
Koncerty
KONCERTY
Koncerty
8,92

Średnia ocena

Koncerty

Koncerty

Wielki ekran, największe gwiazdy i krystalicznie czysty dźwięk - koncerty w Multikinie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą być jak najbliżej swoich idoli. Rockowy czad, elektroniczne uderzenie, ogromny stadion, kameralna sala - za każdym razem emocje sięgają zenitu. U nas nie dopłacasz za golden circle! :)

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
24

Głosów

8,92

Średnia ocena

Oceń film

Koncerty - najbliższe transmisje:
5 Głosów
8,2 Średnia ocena

Nakręcony w Londynie i Brighton, nowy film dokumentalny Andrew Dominika „THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE” ukazuje wyjątkową twórczą relację Nicka Cave'a i Warrena Ellisa. Gdy ożywiają piosenki z ich ostatnich dwóch albumów studyjnych, Ghosteen (Nick Cave & the Bad Seeds) i Carnage (Nick Cave & Warren Ellis). W filmie pojawiła się w szczególny sposób bliska przyjaciółka i wieloletnia współpracowniczka Marianne Faithfull. W kolorze autorstwa Andrew Dominika i ze zdjęciami Robbiego Ryana „THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE” jest uzupełnieniem filmu Dominika z 2016 roku „Jeszcze raz z uczuciem”. Sięga on do głębokiej przyjaźni i osobistych relacji między Nickiem Cave'em i Warrenem Ellisem, coś, co można było dostrzec w filmie z 2014 r. „20 000 dni na Ziemi”. Film okaże się kolejnym ważnym momentem w podróżach Nicka Cave'a i Warrena Ellisa, oddając nastrój i ducha pary, gdy przechodzą przez nową, optymistyczną fazę.

24 Głosów
9,54 Średnia ocena

To epickie wydarzenie kinowe będzie obejmowało rozszerzoną część nagrody GRAMMY – zwycięski występ duetu na żywo w 2021 roku, świętujący wydanie ich najnowszego albumu Scaled And Icy, ze zremasterowanym dźwiękiem i obrazem na dużym ekranie. Ekskluzywne wydarzenie kinowe obejmie ponad 20 minut nigdy wcześniej niewidzianych materiałów. Bilety na „Twenty One Pilots Cinema Experience” już w sprzedaży w wybranych kinach sieci Multikino.

0 Głosów
0 Średnia ocena

Jedna z najsłynniejszych klasycznych skrzypaczek świata gra muzykę z Harry’ego Pottera, Gwiezdnych Wojen, E.T., Drakuli, Czarownic z Eastwick, Indiany Jonesa i poszukiwaczy zaginionej Arki, Listy Schindlera i innych filmowych hitów kompozytora Johna Williamsa

0 Głosów
0 Średnia ocena

BILETY WKRÓTCE W SPRZEDAŻY. „GEORGE MICHAEL FREEDOM UNCUT” to głęboko autobiograficzny dokument fabularny, którego narratorem jest nieżyjący już zdobywca nagrody Grammy®. George Michael prowadzi w nim narrację o swojej karierze, życiu osobistym i kontrowersji we współpracy ze współreżyserem, producentem i przyjacielem Davidem Austinem. Ten pełnometrażowy dokument zostanie wydany jako globalne wydarzenie kinowe w środę 22 czerwca. Ukazuje dwie różne strony życia bohatera filmu: jego bardzo publiczną karierę muzyczną oraz prywatne życie osobiste, którego kamery nigdy tak naprawdę nie widziały.

Patron wydarzeń