Zamknij
Koncerty
KONCERTY
Koncerty

Koncerty

Koncerty

Wielki ekran, największe gwiazdy i krystalicznie czysty dźwięk - koncerty w Multikinie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą być jak najbliżej swoich idoli. Rockowy czad, elektroniczne uderzenie, ogromny stadion, kameralna sala - za każdym razem emocje sięgają zenitu. U nas nie dopłacasz za golden circle! :)

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Koncerty - najbliższe transmisje:

Koncert z angielskimi napisami. Zobacz zespół GHOST na wielkim ekranie! Zrealizowany w Los Angeles podczas dwóch wyprzedanych koncertów, film RITE HERE RITE NOW pozwala widzom doświadczyć tego kultowego wydarzenia w kinie! Produkcja nie jest jednak typowym filmem koncertowym, jak zapowiedział lider zespołu Tobias Forge, fabularna fikcja miesza się w nim z materiałem z epickiego performance’u. Film rejestruje legendarny koncert z trasy, która pozwoliła szwedzkiemu zespołowi osiągnąć status laureata GRAMMY, zdobywcy szczytów list przebojów i gwiazdy światowych aren. Seans RITE HERE RITE NOW da niepowtarzalną okazję zobaczenia finału trasy Re-Imperatour, którą GHOST podbił serca fanów w USA, usłyszenia największych hitów z ich pięciu albumów i uczestnictwa w niesamowitym rytuale, z którego słynie metalowa grupa. Przygotuj się na kontrowersyjne, głośne, wizualne show i spektakl pełen intensywnych uczuć. Wydarzenie RITE HERE RITE NOW już wkrótce w MULTIKINIE.

Trzy niesamowite filmy na jednym ekranie.

Spotkanie autorskie z fotografem zespołu – Rossem Halfinem

Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu spektakularnemu widowisku „Potęga miłości” wprost z malowniczego Maastricht. Muzyczny język miłości, którym tak pięknie włada André Rieu, znów porwie Wasze serca.

Patron wydarzeń