Zamknij
Koncerty
KONCERTY
Koncerty
8

Średnia ocena

Koncerty

Koncerty

Wielki ekran, największe gwiazdy i krystalicznie czysty dźwięk - koncerty w Multikinie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą być jak najbliżej swoich idoli. Rockowy czad, elektroniczne uderzenie, ogromny stadion, kameralna sala - za każdym razem emocje sięgają zenitu. U nas nie dopłacasz za golden circle! :)

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
37

Głosów

8

Średnia ocena

Oceń film

Koncerty - najbliższe transmisje:
79 Głosów
7,22 Średnia ocena

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji! Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

26 Głosów
9 Średnia ocena

Billie Eilish na żywo w The O2 (wersja rozszerzona) Eilish wydaje wizualne nagranie swojego wspaniałego występu na żywo w kinach na całym świecie. W piątek 27 stycznia, tylko przez jedną noc widzowie będą mogli zobaczyć zapierający dech w piersiach film z koncertu na żywo. Nagrany w The O2 w Londynie w kinowej rozdzielczości 4K. Rozszerzona wersja tego fascynującego filmu z koncertu zabiera widzów w fascynującą wizualnie podróż od początku do końca. Wyreżyserowany przez Sama Wrencha, który zarejestrował koncert 20 kamerami. Ta wizualna ekstrawagancja obejmuje pełnometrażowe wykonanie koncertowe 27 piosenek w zaledwie ponad 95 minut, a także intymne i niezapomniane chwile między Billie, a jej publicznością. Billie Eilish Live at The O2 była pierwotnie transmitowana na żywo w ramach serii Apple Music Live i była niedawno nominowany do nagrody GRAMMY Awards® dla najlepszego filmu muzycznego w 2023 roku. Teraz poprzednio niepublikowana wersja rozszerzona będzie dostępna wyłącznie w kinach dla widzów na całym świecie.

108 Głosów
9,1 Średnia ocena

UWAGA: W materiale znajdują się sceny z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną. Dołącz do RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook w tej specjalnej kinowej wersji, ponownie zmontowanej i zremiksowany na duży ekran. Oglądaj nowe zbliżenia i zupełnie nowy widok całego koncertu BTS: Yet To Come w Busan. Zawiera przeboje z całej kariery grupy, w tym „Dynamite”, „Butter” i „IDOL”, a także prawykonanie koncertowe utworu „Run BTS” z najnowszej płyty grupy Proof. Do zobaczenia w kinach. Zabawmy się!

Patron wydarzeń