Zamknij
Multikino poleca dla szkół
EDUKACJA
Multikino poleca dla szkół

Multikino poleca dla szkół

Edukacja

Czy kiedykolwiek idąc z podopiecznymi na film wychodziliście Państwo z sali kinowej z niedosytem? Czy żałowaliście, że podczas lekcji w szkole brakuje czasu na omówienie dzieła filmowego? Czy zastanawialiście się, jak ciekawe i pouczające mogłoby być wyjście do kina, gdyby przed filmem uczniowie mogli uczestniczyć również w warsztatach i prelekcjach ekspertów?

Pełny opis

Jeśli zależy Państwu, by wyjście ze szkoły było czymś więcej niż tylko rozrywką, by przy jego okazji możliwa była realizacja celów edukacyjnych, by kino stało się pretekstem do analizy i interpretacji szerszego kontekstu kulturowego, nasza propozycja na pewno spotka się z Państwa entuzjazmem.

Już teraz w ramach akcji Multikino poleca dla Szkół przed wybranymi seansami zapraszamy na spotkania ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, warsztaty filmowe oraz dyskusje.

Spotkania odbywają się wyłącznie przed filmami, które w naszej opinii cechują wyjątkowe walory edukacyjne, a ich goście to eksperci z różnych dziedzin, selekcjonowani i zapraszani przez specjalistów ds. rezerwacji grupowych w poszczególnych miastach.

Dokładamy wszelkich starań, by projekt ten spełnił Państwa oczekiwania i pomógł realizować spoczywające na Państwa barkach trudne zadanie kształcenia młodych ludzi. 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse