Zamknij
Poranki dla dzieci
DZIECI
Poranki dla dzieci

Poranki dla dzieci

Dzieci

Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystania z licznych atrakcji.

Pełny opis

 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Poranki dla dzieci - najbliższe transmisje:

W maju kina zamienią się w Makową Łąkę! Poznajcie świat najsłynniejszej pszczółki Mai i wspólnie rozwiązujcie zagadki, tańczcie i śmiejcie się! W trakcie 60-minutowego seansu zobaczycie 4 odcinki popularnego serialu oraz mnóstwo ciekawych gier. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana! 11 maja, o godzinie 10 w wybranych miastach pokazy są poprzedzone krótkim spotkaniem z pszczelarzami, którzy wprowadzą dzieci w świat pszczół i produkcji miodu. Prelegenci: Bydgoszcz - Mateusz Wędrowski z Pasieki Pod Lasem, Gdańsk - Mateusz Browarczyk z Miodolandii, Poznań - Grzegorz Mikołajczak z Pszczelarium, Zabrze - Krzysztof Golka z Pasieki Pasjonata.

11 maja kina zamienią się w Makową Łąkę! Poznajcie świat najsłynniejszej pszczółki Mai i wspólnie rozwiązujcie zagadki, tańczcie i śmiejcie się! W trakcie 60-minutowego seansu zobaczycie 4 odcinki popularnego serialu oraz mnóstwo ciekawych gier. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana!