Zamknij
Poranki: „Bing: Święta i inne opowieści”
DZIECI
Poranki: „Bing: Święta i inne opowieści”
Premiera
27 lis 2021
Czas trwania
60 minut
Pełny opis

Poranki: „Bing: Święta i inne opowieści”

Dzieci 60 minut

Czy znacie tego niesfornego, czarnego króliczka? Oto Bing - bohater serii animacji, która podbiła serca młodych widzów. Świąteczną odsłonę jego przygód będzie można obejrzeć po raz pierwszy w polskich kinach już od 26 listopada w Multikinie.

Pełny opis

Rezolutny króliczek Bing zajęty jest przygotowaniami do zbliżającej się Gwiazdki. Pomagają mu w nich najbliżsi przyjaciele - Sula, Amma, Flop i Pico. Malowanie twarzy, teatrzyk kukiełkowy, odpakowywanie prezentów, tworzenie obrazków z liści... Jakie jeszcze świąteczne atrakcje przyszykują wspólnymi siłami bohaterowie popularnej animowanej serii dla dzieci? Będzie można przekonać się o tym już wkrótce w Multikinie i Cinema3D, gdzie po raz pierwszy w Polsce świąteczne przygody Binga zostaną zaprezentowane na dużym, kinowym ekranie. To doskonała okazja, by celebrować przedświąteczny czas wraz z bohaterami uwielbianej animacji!

„Bing: Święta i inne opowieści” to serial animowany dla dzieci, stworzony na podstawie serii książek autorstwa Teda Dewana. W każdym z odcinków rezolutny króliczek wraz z przyjaciółmi doświadcza nowych sytuacji, z którymi uczy się radzić we właściwy sposób. W ramach Poranków dla najmłodszych sieć Multikino i Cinema3D zaprezentuje 6 wybranych odcinków animowanej serii.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
INFORMACJE DODATKOWE:

Poranki: „Bing: Święta i inne opowieści”

każda sobota i niedziela od 26.11 – sprawdź godziny seansów w repertuarze.

Pokazy dostępne również w projekcie dla grup przedszkolnych: Moja Pierwsza Wizyta w Kinie.

 

Lista odcinków:

Obrazki z liści (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Bing, Sula, Coco, Pando, Amma and Flop tworzą obrazki z liści. Coco ma jednak pecha – wiatr zdmuchnął jej rysunek ze stołu. Czy z pomocą przyjaciół uda jej się odzyskać swoje dzieło?

Malowanie buzi (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Bing i Sula malują sobie wzajemnie twarze. Co zamierza narysować bohaterka na buzi króliczka i dlaczego go to zdenerwuje? Jak przyjaciele poradzą sobie z trudnymi emocjami? Warto się przekonać!

Przedstawienie (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Bing i Sula organizują przedstawienie kukiełkowe dla przyjaciół. Niespodziewanie postanawia dołączyć do nich Coco. Dlaczego wywoła to niełatwe emocje u bohaterów? Obejrzyj ten odcinek i dowiedz się, jak sobie z nimi poradzić!

Nicky (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Nicky, młodszy kuzyn Suli, w trakcie zabawy na zjeżdżalni upada, niszcząc swoje okulary. Bing czuje się odpowiedzialny za wypadek przyjaciela. W jaki sposób bohaterowie poradzą sobie z tą trudną sytuacją?

Prezenty (czas trwania: 7 minut 23 sekund/2019/reż. Declan Doyle)

Nadszedł dzień Bożego Narodzenia. Bing i Flop wraz z resztą przyjaciół odpakowują prezenty. Jakie niespodzianki na nich czekają? Dołącz do bohaterów, by się przekonać!

Śnieg (czas trwania: 7 minut 23 sekund /2019/reż. Declan Doyle)

Za oknem pada śnieg! Bing chce pojeździć na sankach, ale okazuje się, że w jego ogrodzie nie ma odpowiednich warunków. Bohater wraz z przyjaciółmi zaczyna lepić więc bałwana… Sprawdź, do jakich zimowych aktywności zainspiruje Cię ten odcinek!

 

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz

skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

 

Na Poranki z Bingiem zapraszamy do wszystkich 32 kin sieci Multikino.