Zamknij
Festiwal Księżniczek Disneya
DZIECI
Festiwal Księżniczek Disneya
Premiera
8 wrz 2018
Pełny opis

Festiwal Księżniczek Disneya

Dzieci

Cztery niezapomniane bohaterki Disneya: Vaiana, Śnieżka, Bella i Pocahontas powracają na wielki ekran Multikina na specjalnych pokazach w ramach wrześniowego Festiwalu Księżniczek Disneya.

Pełny opis

W soboty i niedziele od 8 września w 28 kinach sieci Multikino nadarzy się wyjatkowa okazja, by raz jeszcze przeżyć niesamowite przygody i zaśpiewać najsłynniejsze disneyowskie piosenki. Festiwal Księżniczek Disneya to klasyka animacji i najnowsze przeboje – filmy, które łączą pokolenia i wzruszają, bawią i inspirują. Uczą odwagi Vaiany, życzliwości Śnieżki, otwartości Belli i szacunku do natury Pocahontas, a przede wszystkim przypominają, by nie bać się marzyć.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Festiwal Księżniczek Disneya - najbliższe transmisje:

Brak najbliższych transmisji - sprawdź wkrótce

więcej informacji

Harmonogram pokazów:

8 i 9 września, godz. 10:00 i 12:15: Vaiana: skarb oceanu

15 i 16 września: godz. 10:00 i 12:15: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

22 i 23 września, godz. 10:00 i 12:15: Piękna i Bestia

29 i 30 września, godz. 10:00 i 12:15: Pocahontas

Na Festiwal Księżniczek Disneya zapraszamy do 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia (z wyjątkiem pokazów po 22 września), Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.