Zamknij
DZIECI
Festiwal Księżniczek Disneya
Premiera
8 wrz 2018
Pełny opis
7,25

Średnia ocena

Festiwal Księżniczek Disneya

Dzieci

Cztery niezapomniane bohaterki Disneya: Vaiana, Śnieżka, Bella i Pocahontas powracają na wielki ekran Multikina na specjalnych pokazach w ramach wrześniowego Festiwalu Księżniczek Disneya.

Pełny opis

W soboty i niedziele od 8 września w 28 kinach sieci Multikino nadarzy się wyjatkowa okazja, by raz jeszcze przeżyć niesamowite przygody i zaśpiewać najsłynniejsze disneyowskie piosenki. Festiwal Księżniczek Disneya to klasyka animacji i najnowsze przeboje – filmy, które łączą pokolenia i wzruszają, bawią i inspirują. Uczą odwagi Vaiany, życzliwości Śnieżki, otwartości Belli i szacunku do natury Pocahontas, a przede wszystkim przypominają, by nie bać się marzyć.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
20

Głosów

7,25

Średnia ocena

Oceń film

Mkarta logo Uczniu, Studencie!
Z M!Kartą za bilet płacisz tylko 14,90 zł

Zamknij

Z M!Kartą uczniowie i studenci z ważną legitką płacą jedynie 14,90 zł!

  • Od poniedziałku do czwartku bilety za 14,90 zł przy dowolnej metodzie płatności
  • Z BLIKIEM posiadacze M!Karty kupują bilety online w tygodniu i przez cały weekend za 14,90 zł.
  • Zestaw Oscar (średni popcorn i napój) masz za 14,90 zł przez cały tydzień

Dodaj M!Kartę podczas kupowania biletów online.
M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok.

Festiwal Księżniczek Disneya - najbliższe transmisje:
7 Głosów
7,14 Średnia ocena

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

10 Głosów
7,7 Średnia ocena

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” to pierwsza pełnometrażowa animacja Walta Disneya, która od od lat zachwyca nowe pokolenia widzów ujmującą historią pełną magii i wzruszeń, piękną muzyką i niezapomnianymi bohaterami.

3 Głosów
7 Średnia ocena

Razem z Bellą, bystrą, młodą dziewczyną znużoną życiem w prowincjonalnym miasteczku, przestąp próg ponurego zamku i poznaj księcia zamienionego w potworną bestię oraz jego zaczarowaną służbę.

0 Głosów
0 Średnia ocena

„Pocahontas" to magiczna opowieść Disneya o sile miłości, przyjaźni i tolerancji. Statek angielskich osadników pod dowództwem dzielnego kapitana Johna Smitha i chciwego gubernatora Ratcliffe przybija do wybrzeży Ameryki Północnej. Indiańska księżniczka Pocahontas oraz jej zabawni towarzysze - psotny szop Meeko i zadziorny koliber Flit - szybko zaprzyjaźniają się z młodym kapitanem.

więcej informacji

Harmonogram pokazów:

8 i 9 września, godz. 10:00 i 12:15: Vaiana: skarb oceanu

15 i 16 września: godz. 10:00 i 12:15: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

22 i 23 września, godz. 10:00 i 12:15: Piękna i Bestia

29 i 30 września, godz. 10:00 i 12:15: Pocahontas

Na Festiwal Księżniczek Disneya zapraszamy do 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia (z wyjątkiem pokazów po 22 września), Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.