Zamknij
Carlos
Carlos
Premiera
23 wrz 2023
Czas trwania
97 minut
Pełny opis

Carlos

Koncerty Od lat: 15 97 minut

KONCERT EMITOWANY W WERSJI ORYGINALNEJ Z ANGIELSKIMI NAPISAMI. Uczcij życie jednej z największych ikon muzyki podczas wyjątkowej premiery - zobacz film CARLOS! W wieku 5 lat w rodzinnym Meksyku nauczył się grać na skrzypcach. W wieku 8 lat rozwinęła się na całe życie miłość do gitary. W wieku 14 lat doskonalił swoje umiejętności wirtuozowskie na gitarze i swój styl gry jako muzyk uliczny. Jeszcze jako nastolatek, założył własny zespół. W wieku 22 lat – po prostu ukazał się jego pierwszy album, który spotkał się z uznaniem — Carlos Santana stał się jednym z najważniejszych odkryć Woodstocku.

Pełny opis

Santana; legenda branży muzycznej od lat 50-tych  i 10-krotny zdobywca nagrody Grammy. Na całym świecie nadal jest jednym z czołowych artystów świata.

Elektryczny dokument CARLOS wykorzystuje nowe wywiady z Santaną i jego rodziną. Nigdy wcześniej nie widziane materiały archiwalne — w tym domowe nagrania wideo, które Santana sam stworzył. Nagrania z koncertów i momenty zza kulis. Dwukrotny zdobywca nagrody Emmy reżyser Rudy Valdez tworzy kameralny, bogaty dokument o człowieku, którego dźwięk czaruje fanów, którzy uwielbiają – jak mówi jeden ze słynnych tytułów Santany – „jego rytm”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse