Zamknij
BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE - SEOUL: LIVE VIEWING
BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE - SEOUL: LIVE VIEWING
Premiera
12 mar 2022
Czas trwania
210 minut
Produkcja
Korea, 2022
Pełny opis

BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE - SEOUL: LIVE VIEWING

210 minut

Niezwykłe widowisko muzyczne już 12 marca w wybranych kinach sieci Multikino i Cinema3D. Dołącz do widzów i fanów na całym świecie i obejrzyj na wielkim ekranie niepowtarzalne, trzygodzinne show na żywo – prosto z Seulu! Po raz pierwszy w historii możesz zobaczyć swój ukochany zespół BTS podczas ogólnoświatowej kinowej transmisji bezpośrednio z Korei Południowej! I jeszcze jedno: Nie czekaj na ostatnią chwilę. Nie potrzebujesz pozwolenia, by tańczyć!

Pełny opis

'BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE' to najnowsza seria światowych tras koncertowych, na której czele stoją ikony popu XXI wieku: BTS, które w triumfalnym stylu powracają do koncertowania występując przed koreańską publicznością na żywo po raz pierwszy od 2019 roku. Grupa, która zawsze zapewnia najbardziej spektakularne, widowiskowe i przechodzące do legendy show zaprezentuje największe przeboje z całej ich niesamowitej kariery. Wcześniejsze koncerty w Los Angeles obejrzało około 813 000 osób na czterech wyprzedanych koncertach, co czyni je jednym z najbardziej udanych wydarzeń muzycznych w całym 2021 roku.

Nie przegap BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE -SEOUL: LIVE VIEWING i sprawdź, jak tym razem wypadną RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V, and Jung Kook na dużym ekranie w Twoim kinie. Jedyna szansa na udział w tym wydarzeniu nadarzy się w sobotę 12 marca podczas dwóch pokazów transmitowanych dla milionów fanów w ponad 60 krajach na całym świecie.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
INFORMACJE DODATKOWE


Terminy koncertów w Multikinie i Cinema3D:

sobota, 12 marca, godz. 9:45 (live)

sobota, 12 marca, godz. 13:45 (pokaz z opóźnieniem)

Ceny biletów: od 66,50 zł

W cenie biletu otrzymujesz 3-godzinne spektakularne show na żywo lub retransmisję (w zależności od wyboru godziny koncertu).

W kinie będzie można otrzymać dedykowaną oficjalną pocztówkę do tego koncertu.

Czas trwania: 210 min. (3 godziny 30 min.)

Ograniczenia: koncert pokazujemy z wybranych kinach z powodu ograniczenia dostępności sal z systemem do transmisji satelitarnych live.

Koncert będzie wyświetlany w kinach:

Multikino Bydgoszcz
Multikino Gdańsk
Multikino Katowice
Multikino Kielce
Multikino Koszalin
Multikino Kraków
Multikino Lublin
Multikino Łódź
Multikino Olsztyn
Multikino Poznań 51
Multikino Poznań Malta
Multikino Poznań Stary Browar
Multikino Rzeszów
Multikino Słupsk
Multikino Szczecin
Multikino Warszawa Młociny
Multikino Warszawa Targówek
Multikino Warszawa Ursynów
Multikino Warszawa Złote Tarasy
Multikino Włocławek
Multikino Wrocław Pasaż
Multikino Zabrze

Informacje dotyczące produkcji BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE - SEOUL: LIVE VIEWING

Reżyseria: HYBE & BIGHIT MUSIC

Producenci: HYBE & BIGHIT MUSIC

OBSADA: BTS (RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook)

Dystrybucja: Trafalgar Releasing

Rok Produkcji: 2022

Firma produkcyjna: HYBE

Kraj pochodzenia: Korea Południowa

Oficjalna strona: www.btsptdlivecinemas.com

O grupie BTS

BTS, akronim od Bangtan Sonyeondan lub "Beyond the Scene", to nominowana do nagrody GRAMMY południowokoreańska grupa, która od czasu debiutu w czerwcu 2013 roku zdobywa serca milionów fanów na całym świecie. Członkami BTS są RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook. Zdobywając uznanie za autentyczną i samodzielnie wyprodukowaną muzykę, najwyższej klasy występy i sposób interakcji z fanami, BTS stali się ikonami popu 21 wieku, bijąc niezliczone rekordy. Działania takie jak kampania LOVE MYSELF i przemówienie ONZ "Speak Yourself" przekonały do zespołu miliony fanów na całym świecie (nazywanych „ARMY”). BTS zebrał sześć singli nr 1 Billboard Hot 100 w ciągu niecałych 14 miesięcy, wyprzedał wiele koncertów stadionowych na całym świecie. Zdobył tez miano Artysty Roku 2020 TIME’a. BTS był nominowany dwa lata z rzędu w kategorii Best Pop Duo/Group Performance na 63. i 64. gali GRAMMY Awards i został doceniony dzięki wielu prestiżowym nagrodom, takim jak Billboard Music Awards, American Music Awards (Artist of the Year 2021) i MTV Video Music Awards.