Promocje

Święto Kina

Świętuj z Multikinem i dołącz do akcji wspierającej kina w Polsce! 15 i 16 grudnia bilety na wszystkie seanse 2D i 3D w Multikinie kupisz za jedyne 12 złotych!

Raz w roku największe sieci kinowe w Polsce: Cinema 3D, Cinema City, Helios, Multikino, a także minipleksy oraz kina jednosalowe jednoczą się w akcji społecznej mającej na celu promocję kinematografii, a przede wszystkim kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich.

Tegoroczne Święto Kina odbędzie się 15 i 16 grudnia. Skierowane jest do wszystkich kinomanów. W ciągu dwudniowego ucztowania bilety na filmy 2D i 3D z aktualnego repertuaru Multikina będą kosztować jedyne 12 złotych*! To doskonała okazja, aby zobaczyć premierowe filmy, a także nadrobić kinowe zaległości w promocyjnej cenie.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Więcej informacji oraz dokładną listę kin, biorących udział w Święcie Kina, znajdziecie tutaj: www.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

*w przypadku projekcji 3D wymagana jest dopłata za okulary.

REPERTUAR
PRZESZUKALIŚMY SERWIS WZDŁUŻ I WSZERZ.. ale nie ma obecnie żadnych pasujących seansów. Spróbuj zmienić filtry lub wybierz inny dzień