Promocje barowe

Odkryj zimową ofertę w Cavablanca!

Zanim zmrozi Cię zimowy wiatr wpadnij do Multikina na dobry film. A podczas oczekiwania na seans delektuj się najwyższej jakości kawą arabika i robusta prosto z ekspresu w przygotowanych przez Lavazza i Multikino dwóch zimowych propozycjach: pomarańcza w białej czekoladzie oraz wiśnia czekoladzie. Gorące, wyśmienite espresso wyróżniające się pełnym body, syrop oraz spienione mleko skroplone sokiem ze świeżej pomarańczy lub udekorowane bitą śmietaną i posypaną gorzką czekoladą – to recepta na udany zimowy seans filmowy w kinie.

Przyjdź i zachwyć się zimową nutą aromatycznej włoskiej kawy w Cavablanca!

Cavablanca to kawiarnie należące do sieci kin Multikino, gdzie kubek aromatycznej kawy umili oczekiwanie na seans. To miejsce spotkań biznesowych, jak i z przyjaciółmi. W ofercie kawiarni poza pyszną kawą znajdują się także herbaty, ciasta, lody oraz soki wyciskane ze świeżych owoców. 

Obecnie, kawiarnie Cavablanca są otwarte w kinach: Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Młociny, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta. W pozostałych kinach, po pyszną i aromatyczną kawę zapraszamy do Popcorn Barów.