przejdz do multikina 
×
>>Jeep w Multikinie podczas Kina na Obcasach

Jeep w Multikinie podczas Kina na Obcasach

TWOJA OCENA
8,54 / 26 głosów
Jeep w Multikinie podczas Kina na Obcasach

Gdy świat stawia przed Tobą zaskakujące wyzwania, potrzebujesz samochodu, który pozwoli im sprostać. Jeep® Renegade ma aż wszystko czego potrzebujesz i tylko to, czego Ci potrzeba. Gotów na przygodę? Tylko podczas cyklu seansów Kino na Obcasach w Multikinie masz szansę na zdobycie tego wyjątkowego samochodu!

Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją nowego Jeepa® Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów Kino na Obcasach do konkursu „Jeep® w Multikinie 2016”

Kino na Obcasach to wyjątkowy wieczór przygotowany z myślą o kobietach. To sposób by połączyć spotkanie z przyjaciółkami z wypadem do kina. Seanse KNO poprzedzają liczne atrakcje, animacje, prelekcje, przygotowane z Partnerami wspierającymi projekt.

Już od ponad 11 lat projekt Kino na Obcasach (KNO) z sukcesem realizowany jest w 23 kinach sieci grupy Multikino. Na przestrzeni ostatnich lat KNO zyskało grono wiernych fanek, które regularnie korzystają z oferty sieci kin Multikino.

Weź udział w projekcie Kino na Obcasach między 1 lutego – 30 listopada 2016 roku podczas trwania konkursu, wypełnij otrzymaną podczas seansu ankietę, odpowiedz na proste pytanie: Który polski aktor najbardziej pasowałby do kampanii promocyjnej najnowszego Jeepa Renegade? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Pośród najbardziej kreatywnych odpowiedzi wybierzemy najlepszą, którą nagrodzimy Nowym Jeepem Renegade.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Do konkursu „Jeep® w Multikinie 2016” podczas cyklu seansów Kino na Obcasach w Multikinie zaprasza Jeep Renegade. Ikona wolności.

 

Dodaj swój komentarz do Jeep w Multikinie podczas Kina na Obcasach:

Komentarze do Jeep w Multikinie podczas Kina na Obcasach:

  • majka44 2016-11-16 15:19:23

    W Jaworznie były ankiety i przemiły wieczór filmowy :)

  • cinemanka 2016-11-15 17:53:06

    W Rzeszowie nikt nie proponuje żadnych ankiet do wypełnienia, co to za konkurs, w którym nawet nie ma szansy wziąć udział, nie mówiąc o tym, żeby coś wygrać.

  • bebi 2016-05-09 22:15:14

    Mam nadzieję że w Szczecinie ankiety będą dostępne, bo na seansach w 2015 nie było, a ekipa kina nie wiedziała o co chodzi...

Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków