Newsy

ZESTAW FILMOWY Z WYJĄTOWYMI SUPERBOHATERAMI JUŻ W SPRZEDAŻY!

Nadchodzi sequel niezwykłej animacji „Kot w Butach” o bohaterze, który skradł serca widzów na całym świecie. Z tej okazji Multikino przygotowało dla najmłodszych widzów specjalny Zestaw Filmowy z głównymi bohaterami filmu: tytułowym Kotem w Butach i Kitty Softpaws.

Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć. Na wszystkich widzów filmu czeka niezwykła kinowa przygoda a kinowe przygody najprzyjemniej oglądać z kubkiem pełnym popcornu i ulubionego napoju. W Zestawie najmłodsi widzowie znajdą wyjątkowy gadżet, trójwymiarową figurkę, dzięki której jeszcze długo po obejrzeniu filmu będą mogli odgrywać najfajniejsze sceny z udziałem bohaterów filmu „Kot w Butach”.

Popcorn ma objętości 2,1 l, dostępna jest także wersja z popcornem słodkim.Do wyboru jest jeden napój: woda Kropla Beskidu 0,5 l albo Cappy 0,33 l albo Frozen Fanta 0,3 l albo napój z automatów (Coca Cola, Fanta, Sprite, Cola Zero) o objętości 0,4 l.

Kot w butach. Ostatnie życzenie

Kot w butach. Ostatnie życzenie

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: 6 100 min

Więcej o filmie