Newsy

Zajmij najlepsze miejsca na „Avatar: Istota Wody” i zobacz go w 3D!

Zaczynamy odliczanie do największej premiery 2022 roku! „Avatar: Istota Wody” w reżyserii Jamesa Camerona trafi na kinowe ekrany już 16 grudnia i będziecie mogli go zobaczyć w 3D! Nie zwlekajcie i już dziś kupcie bilety, żeby zachwycić się nową przygodą na Pandorze!

Premiera filmu „Avatar” w 2009 r. była prawdziwym fenomenem i zrewolucjonizowała kino. Ten film rozpoczął modę na 3D i pokazał rozwiązania pozwalające na realizacje produkcji w tej technologii.

Wiele lat musieliście czekać na kolejną odsłonę kinowego projektu Jamesa Camerona – i podobnie jak w przypadku pierwszego filmu – również „Avatar: Istota Wody” oglądany w technologii 3D zapewni wyjątkowe wrażenia i zachwyci tym efektem. Jak podkreśla sam reżyser - James Cameron - nieprawdą jest, że 3D się skończyło. Idąc na wielki blockbuster, taki jak „Avatar: Istota Wody” sami możecie zdecydować w jakiej technologii chcecie zobaczyć film. Porównuje to do koloru, bo pojawienie się kolorowych filmów było ogromnym wydarzeniem. Widzowie chodzili do kina, bo wyświetlane produkcje były w kolorze. Wraz z premierą filmu „Avatar” w 2009 roku zaczęli chodzić na filmy 3D i się do nich przyzwyczaili.

W ostatnich latach filmy w 3D były coraz rzadziej pokazywane w kinach. „Avatar” z 2009 roku oglądany w 3D dawał efekt, którego kolejnym produkcjom nie udało się osiągnąć, dlatego oczekiwanie na grudniową premierę „Avatar: Istota Wody” jest takie duże.

Czy jesteście gotowi zachwycić się produkcją „Avatar: Istota Wody” w 3D? Zapraszamy do Multikina od 16 grudnia!