Newsy

Zabierz swoje dziecko na czerwony dywan!

Premiera animacji „Miraculouos: Biedronka i Czarny Kot”

3 lipca o 18.00 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się oficjalna premiera animacji „Miraculouos: Biedronka i Czarny Kot”. Przyjdźcie do Multikina całą rodziną i jako pierwsi zobaczcie tę produkcję na wielkim kinowym ekranie wraz z gwiazdami - Martą Dobecką, Maksem Bogumiłem oraz Cleo.

Rozpoczęcie wakacji na czerwonym dywanie podczas premiery animacji „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” to pomysł, który na pewno spodoba się małym kinomanom, a zwłaszcza fanom serialu! „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” wkracza na duże ekrany jako zapierający dech w piersiach, pełnometrażowy film kinowy! Wyczekiwana od lat ekranizacja hitowego cyklu to zjawiskowa animacja, która łączy w jedno najlepsze cechy oryginału oraz niespodzianki, wprowadzające Biedronkę w zupełnie nowy wymiar.

Na widzów czeka fantastyczna przygoda, niezapomniani bohaterowie, imponująca sceneria, akcja i humor, a w tle tego wszystkiego poruszająca opowieść o dojrzewaniu, pewności siebie, szkolnych kłopotach, przyjaźni, odwadze i niezwyciężonej sile miłości. Dodatkową ozdobą filmu kinowego są porywające piosenki, które sprawiają, że ich dzieło ogląda się niczym ekscytujące połączenie „Spider-mana” z magią „Krainy Lodu”. Jedno jest pewne – nadchodzi wielki przebój dla oddanych miłośników serii oraz wszystkich tych, którzy dopiero co odkrywają niezwykły świat dzielnej bohaterki. Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.

W premierze w Multikinie Złote Tarasy weźmie udział Cleo, która nagrała piosenkę do filmu „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Obecni będą również aktorzy Martą Dobecką, Maksem Bogumiłem oraz celebryci i influencerzy wraz ze swoimi dziećmi. Ponadto między 17.30 a 18.00 na uczestników wydarzenia będą czekały tatuaże oraz maski Biedronki i Kota.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie dla całej rodziny są już dostępne w kasie kina Multikino Złote Tarasy, na naszej stronie www i w aplikacji.

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film. Premiera

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film. Premiera

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 100 min

Więcej o filmie