Newsy

Wybierz swój film na ferie w kinie.

Zaczynasz ferie i masz więcej wolnego czasu? A może Twoje dziecko ma wolne w szkole i zastanawiasz się jak możecie razem spędzić czas? Podczas tegorocznej zimowej przerwy mamy dla najmłodszych kinomanów aż dziewięć filmowych propozycji.

Może chcesz się spotkać z profesorem Ambrożym Kleksem? Jeśli tak, to znajdź w repertuarze „Akademię Pana Kleksa” – to uwspółcześniona wersję klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80.

Jeśli szukasz opowieści o znaczeniu rodziny i przygodzie, to koniecznie zobacz animację „Wyfrunięci”.

Dla każdego, kto chce, żeby udowodnić mu, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia polecamy film familijny „Wonka”. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej.

Czy marzysz o feriach na wyspie? Już na Ciebie czeka „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”. 

A może USA? W animacji „Pies i robot” PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela - ROBOTA.

Fanom dzikiej natury polecamy „Ekipę z dżungli. Misja ratunkowa”. To przebojowa i pełna śmiechu eko…media o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przez nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem. 

Jeśli nie dzika natura, a dzikie zwierzęta to zanotuj w kalendarzu, że 9 lutego do kin wejdzie film familijny „Emma i czarny jaguar”.

Jesteś miłośnikiem wody? Nie możesz ominąć animacji „Katak. Podwodna przygoda”, która ma premierę 2 lutego. Czeka na Ciebie niezwykła oceaniczna podróż.

Kochasz domowe zwierzęta? 23 lutego możesz zobaczyć film „Pies i kot”. Pies bez właściciela i kotka, która jest znaną influencerką, muszą współpracować, aby odnaleźć drogę do domu i uniknąć złapania przez sprytnego złodzieja.


Szczegółowy repertuar znajdziesz na naszej stornie www.
 
Wyfrunięci

Wyfrunięci

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Akademia Pana Kleksa

Akademia Pana Kleksa

Fantasy Familijny Od lat: 7 126 min

Więcej o filmie
Katak. Podwodna przygoda

Katak. Podwodna przygoda

Animowany Familijny Przygodowy

Więcej o filmie
Emma i czarny jaguar

Emma i czarny jaguar

Familijny

Więcej o filmie
Pies i robot

Pies i robot

Animowany Dramat Komedia Od lat: 7 102 min

Więcej o filmie
Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: 6 90 min

Więcej o filmie
Wonka

Wonka

Familijny Przygodowy Od lat: 7 116 min

Więcej o filmie
Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele

Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele

Animowany Familijny Od lat: b.o. 80 min

Więcej o filmie