Newsy

Wybierz film, w którym zakochasz się w lutym

Nadal nie masz planów na 14 lutego? Zapraszamy do nas! Poza bardzo szerokim repertuarem przygotowaliśmy wraz z Paybackiem niespodziankę.

W naszych kinach zanurzysz się w magicznym świecie wielkiego ekranu i skorzystasz z dodatkowej niespodzianki. Od 12 do 18 lutego w aplikacji Payback dostępny będzie kupon i przy zakupie dowolnego zestawu w popcornbarze  otrzymasz dodatkowo 300 punktów.

Oto nasze walentynkowe i antywalentynkowe propozycje filmowe:
„Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”, czyli kolejny rozdział kultowej, komediowej serii i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. 
Kos”, który przenosi w czasie do 1794 roku. Do kraju wraca generał Tadeusz „Kos” Kościuszko (Jacek Braciak), który planuje wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując do tego polską szlachtę i chłopów. 
Dziewczyna influencera” to elektryzującą opowieść o sławie, pieniądzach, klątwie popularności, żądzy uwagi i cenie płaconej za bycie na topie. To obraz rzeczywistości, skrywanej za filtrami Instagrama, wystudiowanymi kadrami klipów YouTube i lukratywnymi kontraktami sponsorów. 
komedia kryminalna „Jak ukradłem 100 milionów” opowiada o Edzie, który ma pieniądze - całe 100 milionów - piękną ukochaną i głowę na karku. Ale przy okazji ma też kilka problemów. Po pierwsze, pieniądze ukradł, przez co kolejny rok ma spędzić w więzieniu. Po drugie, narzeczonej wmówił, że wyjeżdża służbowo do Nowego Jorku... 
komedia romantyczna „Miłość jak miód” opowiada o Majce(Agnieszka Suchora) i Agacie (Edyta Olszówka), które równie dużo łączy, co dzieli. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji i zabawnych zwrotów akcji.
Madame Web” będzie można zobaczyć przedpremierowo 14 i 15 lutego. To historia jednej z najbardziej enigmatycznych postaci w uniwersum Marvela, która dotąd była w cieniu innych bohaterów. 
Sami swoi. Początek” premierę mają 16 lutego. Pawlak i Kargul - bohaterowie kultowej trylogii ,,Sami swoi" przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… 
Nocny Maraton Walentynkowy, w którym czekają na Was piękni, młodzi i zbuntowani bohaterowie, pasja i namiętność, niebezpieczne przygody i niegrzeczny humor. W repertuarze znajdziesz: „Piękną katastrofę”, „Piękną katastrofę 2”, „Dziewczynę influencera” oraz „Piep.zyć Mickiewicza'>Piep*zyć Mickiewicza”.
Antywalentynkowy Maraton Horrorów to gorące premiery i klasyka ostatnich lat: „Dwie minuty do piekła”, „Gdy rodzi się zło”, „Vincent musi umrzeć” oraz „Niewesołe miasteczko”. Gwarantujemy, że gęsia skórka, poczucie osaczenia, autentyczne przerażenie nie odstąpią nikogo na krok.

Który film z naszego repertuaru zostanie w Waszym sercu na dłużej? 

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse oraz nocne maratony filmowe można nabyć w kasie kin, na stronie www oraz przez aplikację mobilną. 
 
Dziewczyna influencera

Dziewczyna influencera

Dramat Obyczajowy

Więcej o filmie
Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5

Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5

Komedia Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie KUP BILET
Priscilla

Priscilla

Biograficzny Dramat

Więcej o filmie KUP BILET
Kos

Kos

Dramat Komedia Akcja Od lat: 15 124 min

Więcej o filmie KUP BILET
Miłość jak miód

Miłość jak miód

Komedia romantyczna Od lat: 15 100 min

Więcej o filmie KUP BILET
Madame Web

Madame Web

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 115 min

Więcej o filmie KUP BILET
Jak ukradłem 100 milionów

Jak ukradłem 100 milionów

Komedia kryminalna Od lat: 15 95 min

Więcej o filmie
Sami swoi. Początek

Sami swoi. Początek

Komedia Obyczajowy Od lat: 13 119 min

Więcej o filmie KUP BILET
NMF: MARATON WALENTYNKOWY - Piękni, młodzi, gniewni

NMF: MARATON WALENTYNKOWY - Piękni, młodzi, gniewni

Od lat: 15 434 min

Więcej o filmie
NMF: MARATON ANTYWALENTYNKI - Horrory

NMF: MARATON ANTYWALENTYNKI - Horrory

Od lat: 15 439 min

Więcej o filmie