Newsy

Tylko u nas zobaczysz „Diunę: Część drugą” 28 lutego!

Wyjątkowa premiera w warszawskim Multikino Złote Tarasy

Odliczasz dni do premiery filmu „Diuna: Część druga”? W Multikinie Złote Tarasy już 28 lutego zobaczysz wyczekiwany dalszy ciąg sagi. Możesz jako jedna z pierwszych osób w Polsce zanurzyć się w świecie pełnym przygód i emocji Paula Atrydy. Nie przegap takiej okazji i już dziś kup bilet.

To będzie wyjątkowe wydarzenie! W warszawskim Multikinie Złote Tarasy 28 lutego odbędzie się pierwszy w Polsce pokaz filmu „Diuna: Część druga”. Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawi dalszy ciąg sagi, w której główny bohater - Paula Atryda stanie przed nowymi wyzwaniami i niebezpieczeństwami. O tym czy uda mu się im sprostać możesz przekonać się dzień przed premierą.

Dodatkowo na uczestników wydarzenia w klubie 35 mm (2. piętro Multikina Złote Tarasy) będzie czekała strefa Xbox. Każdy będzie mógł sprawdzić swoich sił jako pilot ortnitoptera Atrydów, dzięki specjalnemu dodatkowi do Microsoft Flight Simulator. Odwiedzający do dyspozycji dostaną wysokiej jakości wolanty Logitech G, a dla tych czujących się bardziej komfortowo ze standardowym wyposażeniem – także konsole Xbox z typowymi kontrolerami.

„Diuna: Część druga” to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkroczy na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. 

Już uruchomiliśmy przedsprzedaż biletów na przedpremierowy pokaz 28 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Bilety możesz nabywać w kasie Multikina Złote Tarasy, przez naszą stronę www oraz aplikację. 
 
Diuna: Część Druga - uroczysta premiera

Diuna: Część Druga - uroczysta premiera

Akcja Przygodowy Science-Fiction Od lat: 13 166 min

Więcej o filmie