TOP Multikino

TOP | „TO NIE WYPANDA” oraz inne KASOWE FILMY PIXARA

Zabawki, rybki i herosi

Dojrzewanie to przerąbana sprawa… Szczególnie, gdy zamieniasz się w wielką czerwoną pandę! Najnowszy film Pixara kontynuuje dobrą passę studia prezentując nam dzieło, które jest nie tylko świetną animowaną komedią, ale i bardzo mądrym, potrzebnym filmem. „TO NIE WYPANDA” opowiada o młodej uczennicy Mei, która ma dość poważny problem. Gdy tylko zaczyna się czymś nadmiernie ekscytować, to jej ciało ulega tajemniczej przemianie. Mała dziewczynka nagle staje się wielką czerwoną pandą, co wprowadza dosłownie ogromny popłoch w jej życiu. Mei stara się zrozumieć swoją dziką naturę. Panda sprawia jej problemy, ale panda dostarcza jej także rozrywki oraz daje szansę na… zarobek. Gdyby tylko mama ciągle się nie darła, to byłoby już naprawdę super. Tymczasem zbliża się koncert ulubionego boysbandu naszej bohaterki. Niełatwo będzie okiełznać drzemiącego wewnątrz zwierza, a co dopiero własną rodzicielkę. Zapewne już się domyślacie, że „TO NIE WYPANDA” w ekstremalnym stylu opowiada o ekstremalnym dojrzewaniu. Gwarantuję wam dużo śmiechu i jeszcze więcej wzruszeń. To film dla osób w każdym wieku, bo każdy odczyta jego przekaz na swój sposób. Jestem pewien, że „TO NIE WYPANDA” będzie kinowym przebojem. Pixar dba o to, by jego produkcje stały na najwyższym poziomie tak merytorycznym, jak i technicznym. I najczęściej bardzo się to kultowemu studiu opłaca. Które filmy Pixara zawojowały światowy box-office? Tego dowiecie się z najnowszej odsłony naszego zestawienia TOP Multikino. Zapraszamy!

Na miejscu dziesiątym „POTWORY I SPÓŁKA”. Perypetie dwójki zawodowych straszydeł zarobiły ponad 632 miliony dolarów ($632,316,649).

Miejsce dziewiąte: „ODLOT”. Wzruszająca historia o zgryźliwym wdowcu odnajdującym na nowo radość życia zarobiła ponad 735 milionów dolarów ($735,099,082).

Na miejscu ósmym powrót potworów. „UNIWERSYTET POTWORNY”, czyli szkolne perypetie Mike’a i Sully’ego, dały Pixarowi zarobek rzędu niemalże 744 milionów dolarów ($743,559,607).
Miejsce siódme należy do mojego ulubionego filmu wytwórni. „COCO”, wzruszająca i po prostu piękna historia pewnego chłopca i jego niezwykłej podróży przez krainę umarłych zarobiła ponad 807 milionów dolarów ($807,082,196).

Na miejscu szóstym zaglądamy do głowy młodej dziewczyny i odkrywamy, skąd biorą się emocje. „W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI” zarobiło niemalże 858 milionów dolarów ($857,611,174).

Kilkanaście milionów dolarów więcej zgarnęło kultowe dzieło „GDZIE JEST NEMO?”. Sukces historii ojca, który w odmętach oceanu rozpaczliwie poszukuje swojego zaginionego syna, przebiła dopiero jego kontynuacja zrealizowana wiele lat później ($871,014,978).

Przekraczamy barierę miliarda dolarów! Dalszy ciąg przygód Nemo i Marlina, czyli „GDZIE JEST DORY?”, zachwycił krytyków i widzów, którzy tłumnie ruszyli do kin udowadniając, że dobra jakość popłaca ($1,028,570,889).

Na miejscu trzecim trzecia część „TOY STORY”. Pixar pod płaszczykiem opowieści o rozumnych zabawkach nakazał swoim bohaterom rozliczyć się z własną śmiertelnością. Efekt? Kolejna bańka pękła ($1,066,969,703).

Na miejscu drugim ostatnia, jak dotąd, odsłona przygód Chudego, Buzza i reszty. „TOY STORY 4” zaskoczyło swoją dojrzałością i poprowadziło serię w odważnym kierunku. Pixar przekonał widzów, że każdy jest kowalem swojego losu. I przy okazji zainkasował kolejny miliard dolarów ($1,073,394,593).

Na miejscu pierwszym kontynuacja zrealizowana czternaście lat po części pierwszej. „INIEMAMOCNI 2” nie byli kolejną historią o superbohaterach, ale świetnym komediodramatem o radzeniu sobie z presją rodzinnych obowiązków. To najbardziej kasowy film Pixara, który zarobił 1,242,805,359 dolarów ($1,242,805,359). Brawo! 

„TO NIE WYPANDA” czeka na Was w Multikinie. Nasza TOP-ka przypadła Wam do gustu? No to napiszcie nam coś miłego, tymczasem... Do zobaczenia w Multikinie!

To nie wypanda

To nie wypanda

Animowany Familijny Od lat: 6 101 min

Więcej o filmie