TOP Multikino

TOP | NAJCIEKAWSZE PREMIERY STYCZNIA

Polskie i zagraniczne hity

Witajcie w nowym roku oraz w nowej odsłonie TOP Multikino. Przed Wami najciekawsze kinowe premiery stycznia. 
 
  • 7 STYCZNIA

Jeszcze więcej zwariowanych sytuacji, pomyłek oraz... ślubów? W tej serii wszystko jest możliwe. Rodziny Zawadów i Wolańskich posiadają niebywałą zdolność do ciągłego wpadania w tarapaty. Chcecie wiedzieć, jak rozkwita miłość Kasi i profesora? Co słychać u Marlenki i jej Piotrusia? No i jak tym razem nikczemna Bożenka postanowi napsuć wszystkim krwi? Wszystkiego się dowiecie, gdy wpadniecie na „KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4”.

Kingsmani wracają! W najnowszym filmie szpiegowskiego uniwersum przenosimy się do początków XX wieku. W Londynie zostaje założona pierwsza na świecie niezależna agencja wywiadowcza. A tymczasem gdzieś w ponurych włościach najwięksi zbrodniarze i tyrani spiskują, by wywołać wielką wojnę. Stawka jest naprawdę wysoka! Pamiętajcie, że "maniery czynią dżentelmena", więc widzimy się na seansie "KING'S MAN: PIERWSZA MISJA".

  • 14 STYCZNIA

Jesteście gotowi na ponowną wizytę w Woodsboro? „KRZYK” to zupełnie nowy rozdział w kultowej sadze slasherów. Wracają nasi ulubieni bohaterowie, wraca też morderca w masce. Kto tym razem będzie terroryzował Sidney i jej przyjaciół? Pamiętajcie, że w tej serii zabójcą może być każdy. Lepiej odświeżcie swoją wiedzę na temat horrorów i pamiętajcie, by pod żadnym pozorem nie rozdzielać się i nie uciekać na pięterko. Ghostface nadciąga!

Pięć agentek kontra trzecia wojna światowa? Z taką obsadą takie karkołomne zadanie ma szansę się udać. Jessica Chastain, Lupita  Nyong'o, Penélope Cruz, Diane Kruger oraz Fan Bingbing będą kopać zadki, rozwiązywać zagadki i poszukiwać supertajnej broni. Tytuł „355” pochodzi od tajemniczej „Agentki 355”, która wsławiła się swoim szpiegowskim kunsztem podczas walk o niepodległość Ameryki. Tożsamości tej pani nigdy nie poznaliśmy, ale kto wie, może w filmie pojawi się jakaś jej waleczna pra-pra-pra-pra-pra-prawnuczka?

Zwierzaki też mają supermoce! Wiedzieliście na przykład to, że aksolotl meksykański ma niezwykłe zdolności regeneracyjne? Potrafi odrosnąć sobie oderwaną kończynę albo cały organ. Bohaterowie animowanego filmu „O CZYM DZISIAJ MARZĄ ZWIERZĘTA” posiadają jeszcze większego pałera. Zwierzaki trafiły z dżungli do miasta, nałożyły peleryny, opaski i ruszyły walczyć ze złoczyńcami. A rodzina do kina niech ruszy na tę familijną przygodę.

  • 21 STYCZNIA

Podobno jego żona co tydzień latała do paryskiego fryzjera, a w domu miał ruchome ściany. Edward Gierek do dziś wspominamy jest z rozrzewnieniem jako symbol dobrobytu lat 70. Jak było naprawdę, tego dowiecie się z filmu „GIEREK”. W roli tytułowej niemal nierozpoznawalny Misiek Koterski, który mową ciała oraz sposobem wysławiania się przeistacza się na naszych oczach w legendarnego 1. sekretarza.

A teraz animowana propozycja dla całej rodziny i jednocześnie druga część hitu, który rozśpiewał cały świat. Utalentowane zwierzaki wracają na wielki ekran! „SING 2” to dalsze losy Bustera Moona i jego artystycznej ferajny. Tym razem futrzaste słodziaki chcą zawojować scenę popularnego teatru w Redshore City (takie Las Vegas, tylko że ichniejsze). Nasza pełna zwierzęcej energii ekipa postanawia zwerbować podstarzałą gwiazdę rocka. Co może pójść nie tak?

  • 28 STYCZNIA
Jestem prostym człowiekiem. Guillermo del Toro stworzył nowy film? No to idę do kina! „ZAUŁEK KOSZMARÓW” to psychologiczny thriller, którego podstawą jest legendarna powieść o tym samym tytule. Ambitny aż do przesady pracownik objazdowego parku rozrywki łączy siły ze skorumpowaną i bezwzględną panią doktor. Ten związek nie doprowadzi nikogo do szczęśliwego zakończenia. W rolach głównych Bradley Cooper, Cate Blanchett oraz tona klimatu.

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi... Pora odwiedzić starych znajomych i sprawdzić, w jakie kolejne tarapaty wpadli ci nieznośni mężczyźni. Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Nad tym wszystkim jak zwykle muszą zapanować panie. „8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH”, kontynuacja polskiego megahitu, to idealna opcja na wczesne Walentynki.

Najlepsze premiery stycznia obejrzycie rzecz jasna w Multikinie. Na które filmy się wybieracie? Do zobaczenia!

KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4

Komedia Od lat: 13 94 min

Więcej o filmie
Kingsman: Pierwsza Misja

Kingsman: Pierwsza Misja

Akcja Od lat: 15 131 min

Więcej o filmie
Krzyk

Krzyk

Horror Od lat: 15 114 min

Więcej o filmie
355

355

Akcja Thriller Od lat: 15 123 min

Więcej o filmie
O czym dzisiaj marzą zwierzęta

O czym dzisiaj marzą zwierzęta

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Gierek

Gierek

Biograficzny Od lat: 15 141 min

Więcej o filmie
Sing 2

Sing 2

Animowany Familijny Od lat: b.o. 110 min

Więcej o filmie
Zaułek koszmarów

Zaułek koszmarów

Dramat Thriller Od lat: 15 150 min

Więcej o filmie
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Komedia romantyczna Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie