Newsy

„To właśnie miłość” już 7 grudnia na wielkim ekranie!

Podczas grudniowego seansu w ramach cyklu „Kino na Obcasach” na uczestników czeka powrót kultowej komedii romantycznej. „To właśnie miłość” z okazji 20. rocznicy premiery filmy wraca do kin! 

Czy pamiętasz każdą z dziesięciu historii o miłości z komedii romantycznej „To właśnie miłość”? A może uwielbiasz przy okazji zbliżających się Świąt oglądać ten film? Bez względu na to, do której grupy należysz, zapraszamy Cię do obejrzenia  tego bawiącego do łez i wzruszającego filmu w naszym kinie.

Która historia z „To właśnie miłość” jest lub będzie Twoją ulubioną? Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego, pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce , zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk a może młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża? Miłość powoduje w życiu każdego z bohaterów chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia - z romantycznymi, zabawnymi i słodko - gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości. 

Wraz ze sponsorami przygotowaliśmy na ten świąteczny pokaz również prezenty, a wśród nich między innymi:
bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, 
voucher -20% do salonów Ania Kruk przy zakupach powyżej 200zł, 
zdrowe i pyszne przekąski od Bakalland,
bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, 
półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, 
miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, 
vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, 
voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), 
kod rabatowy -30% na zakup słuchawek bezprzewodowych Creative Zen Air DOT w sieci EuroRTVAGD,
niespodzianki od filmy Acuvue,
FuzeTea.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 7 grudnia o godz. 19.00 w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Głogów, Gorzów, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rumia, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Retuda, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, Coca Cola, Creative, Acuvue oraz Storytel.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.
 
KINO NA OBCASACH: TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

KINO NA OBCASACH: TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

Komedia romantyczna

Więcej o filmie