Newsy

Świętuj Dzień Dziecka w Multikinie

To nic, że Dzień Dziecka przypada w tym roku w sobotę. W Multikinie szkoły świętują 3 czerwca!

Zarezerwuj seans dla swojej klasy i wspólnie celebrujcie ten wyjątkowy dzień. Wspólne wyjście do kina to nie tylko pewna atrakcja dla wszystkich uczniów, niezależnie od pogody oraz niezapomniane emocje, ale także cenne wartości, które niosą ze sobą filmowe historie.  

Nie zabraknie w ten dzień oczywiście ulubionej kinowej przekąski najmłodszych widzów, czyli popcornu. Szkoły w naszych kinach mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty na zestawy, której nie ma nigdzie indziej!  SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY (przekierowanie).

DODATKOWO, SPECJALNIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA, DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO ZESTAWU Z KLASĄ DUŻEGO LUB ZESTAWU DUŻEGO PAKIET- SPECJALNY PLAKAT ANIMACJI „GRU I MINIONKI. POD PRZYKRYWKĄ” GRATIS!*A jakie filmowe historie czekają w tym roku na uczniów?

Garfield (premiera 31.05 – animacja dostępna dla grup szkolnych od 20.05)
kl. I-VI szkoły podstawowej

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem– Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

Strażniczka Smoków (animacja już dostępna dla grup szkolnych) 
kl. IV-VIII szkoły podstawowej

W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka pomaga swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach. Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką Smoków.

Istoty Fantastyczne (premiera 17.05) 
kl. I-VIII szkoły podstawowej

To historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich, których zna. Co robi z tą supermocą? Wyruszy w magiczną przygodę, aby połączyć zapomniane Istoty fantastyczne z tymi dla których są ważne. W filmie występują Cailey Fleming, Ryan Reynolds, John Krasinski, Fiona Shaw oraz głosów użyczają: Phoebe Waller Bridge, Louis Gossett Jr. i Steve Carell, a także wiele innych postaci, które odzwierciedlają niesamowitą moc dziecięcej wyobraźni.

Basia. Jestem w sam raz (premiera 7.06 – animacja dostępna dla grup szkolnych od 24.05) 
przedszkola

Basia ma charakterek i mówi, co myśli. I co czuje. Misiek Zdzisiek też – bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak! Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów (premiera 7.06 – animacja dostępna dla grup szkolnych od 31.05) 
Kl. I-III Szkoły Podstawowej

Piątka Puffinów czyli ptaszków maskonurów o imionach Didi, Pati, Tik, Tak i Jurek po zdobyciu super mocy ucieka z niewoli nikczemnego morsa Otto von Arktusa. Jednak Mors nie zamierza pozwolić im na zabawę i tworzy coraz to nowe wynalazki, żeby zapanować nad dzielnymi maskonurami i całą krainą. Nie zwraca przy tym uwagi, że jego maszyny zatruwają Arktykę. Puffiny muszą walczyć o przyrodę i mieszkańców Tajgogrodu: wydry Bertę i Leopolda, kozła Alberta oraz małe zajączki. Teraz dzięki swoim nowym zdolnościom zaprowadzą ład i porządek w swojej krainie. Jurek Maskonurek, ruszaj na ratunek!
 
Jedno Życie (premiera 31.05 – film dostępne dla grup szkolnych) 
Szkoły Średnie

Jest rok 1938, gdy młody Brytyjczyk Nicholas Winton podczas wizyty w Pradze odkrywa, że tysiące rodzin zbiegłych przed hitlerowcami z Niemiec i Austrii, żyją tu w dramatycznych warunkach, często bez dachu nad głową i żywności. Niemiecka inwazja na Czechosłowację jest kwestią najbliższych tygodni, a wtedy los uchodźców będzie już przesądzony. Nicholas postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy by ocalić jak najwięcej potrzebujących. Wraz z grupą współpracowników organizuje transporty dzieci, które podążają z Pragi do Anglii w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Jak wiele istnień uda się ocalić zanim granice zostaną zamknięte? Po 40 latach Nicholas wciąż wraca wspomnieniami do tamtych dni, zadając sobie pytania o los ocalonych i obwiniając się za to, że nie udało mu się ocalić wszystkich. Tymczasem niepodziewanie los dopisze poruszający epilog do tej historii.

Zapraszamy do planowania wycieczek i wspólnego celebrowania Dnia Dziecka w Multikinie!
W celu rezerwacji seansu skontaktuj się ze swoim specjalistą ds. kluczowych klientów.
 
*Plakaty w formacie A3 rozdawane będą do wyczerpania zapasów.