Newsy

Świętuj 20 urodziny Świnki Peppy podczas imprezy w kinie!

Już od 2 lutego zapraszamy Was na wyjątkowego wydarzenie kinowe. W ramach Poranków dla dzieci zagramy seanse „Świnka Peppa. Impreza w kinie”.

W tym roku Świnka Peppa świętuje swoją 20. rocznicę i aby uczcić tę WYJĄTKOWĄ okazję, urządza NAJWSPANIALSZĄ IMPREZĘ WSZECHCZASÓW – ZAPROSZENI są wszyscy przyjaciele (tak, to o WAS mowa)! W ramach wydarzenia dzieci i rodzice będą mogli cieszyć się 10 odcinkami specjalnymi serialu „Świnka Peppa” (w tym 3-częściową opowieścią o przyjęciu ślubnym!). Odcinki zostały wzbogacone o 5 nowych piosenek i 11 fragmentów interaktywnych, które włączają dzieci i rodziców w niesamowitą zabawę w świecie rzeczywistym. 

A zatem czym prędzej wkładajcie płaszcze i wskakujcie w buty – pora ruszać na niezwykłe spotkanie z Świnką Peppą! 

Wydarzenie „Świnka Peppa. Impreza w kinie” będzie grane w weekendy od 3 lutego we wszystkich kinach sieci.  Ze względu na ferie zimowe, poza standardowymi pokazami weekendowymi, zapraszamy także na pokazy w tygodniu - 2 oraz 5-8 lutego w następujących kinach: Elbląg, Olsztyn, Lublin, Biała Podlaska, Łódź, Mielec, Rzeszów, Gdańsk, Rumia, Słupsk, Sopot, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Rybnik, Tychy City Point, Tychy Gemini i Zabrze.
Szczegółowy repertuar dostępny na naszej stronie.

 
Świnka Peppa: Impreza w kinie

Świnka Peppa: Impreza w kinie

Animowany Od lat: b.o. 65 min

Więcej o filmie KUP BILET